ČD Kurýr

zajistí spolehlivou přepravu vašich zásilek vybranými vlaky Českých drah. Výhodou je jednotná cena bez ohledu na vzdálenost a garantovaný čas dodání do místa určení. Zásilky můžete podat nebo převzít v některé z 65 železničních stanic po celé České republice.

Pro přepravu zásilek ČD Kurýr jsou určeny vybrané vlaky, které zajistí krátkou dodací lhůtu a garantovaný čas dodání do stanice určení. Spoj, kterým chcete vaši zásilku přepravit, si nyní můžete snadno vyhledat zde. Díky registraci v aplikaci ČD Kurýr on-line stačí pouze vyplnit přepravní list (odesílatele, příjemce, informace o zásilce) a se získaným referenčním číslem a zásilkou vyrazit na nejbližší nádraží. Vyplnění přepravního listu na internetu zrychlí a zjednoduší odbavení zásilky při podeji ve stanici. Posíláte-li zásilky častěji, ČD Kurýr on-line vám umožní opakování přepravních listů díky uložené historii. Nemusíte tedy znovu vyplňovat nový přepravní list.

Podrobné informace o službě ČD Kurýr (podmínky, informace k podeji a výdeji zásilek a ceník) najdete na stránce ČD Kurýr.

Vyhledání spoje a získání přepravního listu (referenčního čísla) v aplikaci ČD-Kurýr on-line probíhá v následujících krocích:

1. Vyhledání spoje

2. Přihlášení (registrace)

3. Výběr konkrétního spoje

4. Zadání údajů do přepravního listu

5. Uložení přepravního listu do systému a získání referenčního čísla

Při podeji zásilky stačí u pokladny nahlásit pouze referenční číslo a pokladní podle něj vyhotoví přepravní list.