Úvod / Volný čas / Cyklohráček

Cyklohráček

O Cyklohráčku

O Cyklohráčku

Hraj si cestou na výlet! Do Cyklohráčku se vejdeš i s kolem a ještě si užiješ legraci... »

Jízdní řád

Jízdní řád Cyklohráčku

Cyklohráček vozí výletníky dvakrát denně tam a dvakrát denně zpátky až do konce října... »

Výlety po trase

Tipy na výlet

Máš kolo, máš čas, máš chuť, ale nemáš ponětí kam? Cyklohráček tě přiblíží výletu na došlap! »

Ke stažení

Ke stažení

Vytiskni si plakát s jízdním řádem, abys znal časy odjezdu hned, jak vyskočíš z postele... »


Holky, kluci, znáte Cyklohráček? Že ne? No tak to je nejvyšší čas, abyste se o tomhle speciálním vlaku plném her a hraček něco dozvěděli, protože podobný na světě nikde nenajdete. Tak tedy: Cyklohráček je neobyčejný vlak, který vás doveze o víkendu z Prahy na výlet na tajemný hrad na Okoři anebo do Slaného za dobrodružnou cestou za pokladem. Má tři zelené vagony – jeden plný her, stavebnic, vláčkodráhy a knížek, ve druhém jezdí cyklisté s koly a ve třetím najdete spoustu deskových her, velkou stavebnici, tabuli s křídami, puzzle a další hry.

V prvním voze můžete na vlastní oči sledovat, jak strojvedoucí řídí vlak. Budete jen kousíček od něj.

Ve vlaku potkáte kromě průvodčích také hrajvedoucí. Ti vám půjčí hry a hračky a hlavně pro vás mají připravené dárky na památku. Cesta v Cyklohráčku vám uteče, jako nic. Když pojedete Cyklohráčkem až do Slaného, můžete vyrazit na dobrodružnou cestu za zlatým pokladem. Ve vlaku dostanete od hrajvedoucích plánek cesty, postupně budete muset plnit cestou městem nejrůznější úkoly a když je všechny správně vyřešíte, dozvíte se, kde zlatý poklad hledat. Každý z vás si z něj bude moc něco odnést domů.

Na jaře jsme pro vás přichytali jednu velikou novinku – Cyklohráček dostal nový vůz, ve kterém najdete pořádnou hernu s balonkovištěm a stavebnicemi. Než s námi vyrazíte na cestu, podívejte se případně na provozní a návštěvní řád tohoto vozu.

V letošní sezoně můžete jet Cyklohráčkem také až do Železničního muzea ve Zlonicích. Sedmkrát za rok se Cyklohráček mimořádně vydá ze Slaného ještě dál a doveze vás až do muzea plného starých mašinek.


ČD na YouTube ČD na twitter ČD na Facebooku Aplikace Můj Vlak na Google Play Aplikace Můj Vlak na Apple store