Úvod / ČD on-line / Evidovat jízdu skupiny

Evidence jízdy skupiny

Zkušební provoz

Vážení cestující,

děkujeme vám, že jste se rozhodli nás informovat o vaší cestě ve skupině, která nevyužívá slevu pro skupinu (cestujete za jiné jízdné) a tedy vaše cesta není vyřizována přes náš systém pro objednávání přepravy se slevou pro skupinu ve vnitrostátní přepravě. To, že nám dáte pomocí této aplikace o Vaší cestě vědět, zvýší komfort cestování, protože na zvýšený zájem můžeme reagovat posílením souprav vlaků nebo náhradní autobusové přepravy. Dovolte nám, abychom Vás upozornili, že na základě této evidence nebudete odbaveni jízdenkami ani rezervačními doklady a ani z ní nevyplývají žádná práva či povinnosti pro Vás nebo dopravce České dráhy.

Děkujeme Vám za vyplnění následujícího jednoduchého formuláře

Údaje o kontaktní osobě
Vyplňte přednastavené údaje, především telefonní číslo a emailovou adresu pro zaslání potvrzení o evidenci, případně pro snadnou komunikaci, pokud se budeme potřebovat s vámi spojit ohledně Vašeho cestovního plánu.

Spojení
Vaši plánovanou cestu vyhledejte zadáním potřebných údajů ve vyhledávači.

Počet cestujících
Zapište laskavě, kolik vás bude spolu cestovat, přičemž se nerozlišuje věková struktura cestujících. Pokud se počet nepatrně nakonec zvýší nebo sníží, údaje není potřeba zpřesňovat. Pokud bude ve vaší skupině více než 99 osob, je třeba záznam rozdělit, neboť nelze do formuláře vepsat více, než 99 osob.

Počet jízdních kol
Zde uveďte počet přepravovaných jízdních kol, který může být maximálně v počtu společně cestujících cestujících. Musíme Vás však upozornit, že vyplnění tohoto údaje nezaručuje přepravení jízdních kol ve Vámi uvedeném spoji, pokud si nezajistíte pro tuto přepravu rezervací místa pro jízdní kola (je-li to v daném spoji možné).

Po dokončení evidence obdržíte na uvedený email rekapitulaci s číslem záznamu. Stav záznamu můžete on-line sledovat zadáním čísla evidence v záložce Vyhledat objednávku. Zde také budou uloženy všechny vaše již v minulosti uskutečněné evidence a objednávky, které můžete kdykoliv jednoduše opakovat nebo modifikovat. S případnými dotazy ohledně evidence nebo objednání přepravy se slevou pro skupinu se můžete obrátit na Kontaktní centrum ČD, tel. 840 112 113.

Údaje o kontaktní osobě
Jméno a příjmení ?
Adresa ?
Telefon ?
E-mail ?
Údaje o cestujících
Počet cestujících
S nimi spolucestující děti do 6 let
Jeden platící cestující starší 10 let může bezplatně přepravit maximálně dvě děti do 6 let společně na jednom místě k sezení.
Počet cestujících s jiným jízdným
Upřesnění k evidenci
Počet jízdních kol
Výchozí

ČD na YouTube ČD na twitter ČD na Facebooku Aplikace Můj Vlak na Google Play Aplikace Můj Vlak na Apple store