Úvod / Vlakem po ČR / Zvláštní vlaky a vozy / Vypravení zvláštních vlaků nebo vozů

Vlaky na objednávku

Přemýšleli jste o netradiční firemní prezentaci formou zvláštního vlaku? Nebo chcete využít cestu vlakem pro nerušené obchodní jednání? Pak právě pro vás připravíme nabídku zvláštních vlaků nebo vozů.

Zvláštní vlaky

Zvláštní vlak vás doveze v časech a po trasách, které budou odpovídat co nejvíce vaší představě. Sestavíme pro vás takový jízdní řád, který nenajdete v žádné příručce a zároveň vám umožníme splnit vaše přání. Dokážeme vypravit vlak pro různě velkou skupinu osob a dojet co nejblíže místu dalšího návazného programu. Vlak může být sestaven z moderních nebo historických vozidel. Vybrat si můžete lokomotivu i vozy, které vám do zvláštního vlaku zařadíme. Svezeme vás třeba ubytovacím vlakem s jídelními, lůžkovými a lehátkovými vozy. Připravíme i speciální vlakovou soupravu pro různé příležitosti (firemní setkání, oslava narozenin) se salonními, společenskými nebo třeba tanečními vozy. Zvláštní vlaky sestavíme ze všech dostupných typů a vzájemně možných kombinací železničních vozů, moderních i historických. Vozy dokážeme zabezpečit v takové kombinaci, kterou umožňuje rezerva parku vozů osobní přepravy Českých drah, v případě nedostatku některého typu dokážeme takový vůz pronajmout i od jiných dopravců.

Historické vlaky

Často a zejména u stálých zákazníků Českých drah jsou velice oblíbeny nostalgické vlaky. To jsou také zvláštní vlaky na objednávku, sestavené z historických vozidel, která v pravidelném provozu neuvidíte. Tato vozidla jsou většinou muzejními exponáty. V čele nostalgického vlaku nabídneme  některou z parních, starších elektrických, či motorových lokomotiv, nebo samotný motorový vůz. Historických motorových vozů nabízíme celou řadu, mají nízké provozní náklady a hodí se například pro menší skupiny. Všechna historická vozidla vám zajistíme dle vašeho přání. Ke zvolenému historickému hnacímu vozidlu připojíme takové osobní vozy, které vašim požadavkům nejlépe vyhoví.

Zvláštní vozy

Zvláštní vozy jsou dle vašeho přání zařazeny do pravidelných vlaků a umožňují nerušenou cestu z vaší výchozí do cílové stanice bez přestupů i při použití více vlaků. Jejich použití vám umožní splnění vašeho přání, které nemůže nabídnout pravidelný vlak uvedený v jízdním řádu. Cestu tak můžete strávit třeba jednáním nebo zábavou ve společenském voze. Jako zvláštní vůz je možné kromě běžných vozů k sezení použít i různé speciální vozy - salonní, společenské, lůžkové, lehátkové, jídelní. Využít lze i některé historické vozy.

Posílení pravidelných vlaků

V případě nutnosti zajištění návozu větší skupiny osob pravidelnými vlaky (například při návozu účastníků koncertu nebo turistického pochodu) dokážeme zajistit posílení kapacity pravidelných vlaků zařazením zvláštních vozů. Prosíme organizátory takovýchto akcí s očekávanou velkou návštěvností, aby nás včas předem kontaktovali buďto na e-mailu info@cd.cz nebo navštívili některou pokladní přepážku ČD v kterékoli železniční stanici, nejlépe ve stanici s ČD centrem

Aktualizace: 27.03.2015

Zákaznická podpora

Tel.: +420 221 111 122
Email: info@cd.cz
Kontaktní formulář

ČD na YouTube ČD na twitter ČD na Facebooku Aplikace Můj Vlak na Google Play Aplikace Můj Vlak na Apple store