Úvod / In Karta / Vše o In Kartě / Doplňkové aplikace na In Kartě

In Karta jako vstupenka na kulturní akce

In Kartu Českých drah můžete využít také jako vstupenku na koncert nebo jinou kulturní akci, na kterou zajišťuje prodej vstupenek společnost Ticketstream...

Pro nákup vstupenky na koncert nebo jinou kulturní akci je třeba se zaregistrovat na www.ticketstream.cz a při nákupu nahlásit číslo své In Karty. Systém si zapamatuje, kolik a jakých vstupenek máte koupeno. Přímo na akci potom stačí předložit místo vstupenky In Kartu ČD.

Zaregistrovat In Kartu pro nákup vstupenek

Každý pořadatel má k dispozici seznam prodaných E-tickets na svou akci, podle kterého tyto vstupenky kontroluje. Číslo In Karty zákazníka ČD bude zařazeno k tomuto seznamu a pořadatel ho bude mít k dispozici pro kontrolu. Na větších akcích se tyto vstupenky kontrolují přímo čtečkami čárových kódů či turnikety.

Držitelé In Karty Českých drah mohou zároveň získávat výrazné slevy až v řádu tisíců korun ročně. Například pokud pořadatel akce poskytne slevu ve výši 10 % z 1000 Kč a zákazník si zakoupí dvě vstupenky, ušetří na jediné akci 200 korun. Počet takto zakoupených vstupenek na In Kartu není nijak omezený, lidé tak mohou se slevou nakupovat vstupenky i pro rodinné příslušníky nebo známé.

Vyhledávání akcí Ticketstream*

* České dráhy neručí za správnost výše uvedeného seznamu

Aktualizace: 16.03.2014

ČD na YouTube ČD na twitter ČD na Facebooku Aplikace Můj Vlak na Google Play Aplikace Můj Vlak na Apple store