Úvod / Volný čas / Vlakem za zážitky / Hledání

Vlakem za zážitky - hledání


Kliknutím na mapu vyberte oblast t19 t17 t16 t15 t13 t12 t14 t18 t2 t1 t3 t7 t8 t9 t10 t6 t5 t4 t20 t21 t22 t23 t24 t25 t26 t28 t27 t31 t29 t30 t53 t49 t48 t32 t33 t52 t35 t34 t39 t36 t40 t37 t38 t41 t43 t42 t44 t46 t45 t51 t50 t47 t11


 
 

:

Pěší turistika

Vyzkoušejte skitouringovou trasu z Brčálníku přes Pancíř na Špičák!

Vyznavači skitouringu nemusejí jezdit na túry až do Alp. I na Šumavě najdou zajímavé trasy. Některé začínají a končí u nádraží nebo zastávek vlaku, a tak jsou ideální pro ty, kteří neradi cestují v zimě do hor autem. Na jednu takovou se lze vydat od zastávky Hojsova Stráž-Brčálník přes vrchol…

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 50%

Nejbližší železniční stanice: Hojsova Stráž-Brčálník

Po Krušnohorské lyžařské magistrále z Perninku do Ježíškova městečka

Na Ježíška nemusíte čekat do Štědrého dne. Navštivte ho v Božím Daru, který se stal jeho domovem. Pokud rádi jezdíte na běžkách, do Ježíškova městečka se můžete vydat z Perninku po Krušnohorské lyžařské magistrále.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 100%

Nejbližší železniční stanice: Pernink

Údolím Moravské Sázavy po opuštěném tělese dráhy

Z bývalé tratě mezi Lupěným a Hněvkovem se stala oblíbená cyklostezka. Je zároveň i stezkou naučnou s pěti zastaveními a železničním skanzenem, jemuž dominuje parní lokomotiva.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 100%

Nejbližší železniční stanice: Lupěné

Malebným Krásnolipskem po Köglerově naučné stezce

Poutavé vyhlídky, romantická zákoutí, poklady živé i neživé přírody nebo pohledy do minulosti. To vše nabízí Köglerova naučná stezka, která vede po turisticky atraktivním okolí Krásné Lípy.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: nehodnoceno

Nejbližší železniční stanice: Krásná Lípa

Za uměleckými díly přírody po naučné stezce Čeřínek

Jak romantická zákoutí dokáže vytvořit příroda, poznáte na naučné stezce Čeřínek. Za kamennou krásou uprostřed hlubokých lesů se můžete vydat z Dolní Cerekve.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 100%

Nejbližší železniční stanice: Dolní Cerekev

Na výlet do nitra Železných hor

V Železných horách vznikl zajímavý geopark. Nabízí řadu tematických naučných stezek a velké množství značených lokalit. Vydejte se hledat kamenná stáda „pasoucích se“ kamenných bloků naleštěných hornin a zažijte geologické příběhy plné dramatických zápletek.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 100%

Nejbližší železniční stanice: Třemošnice

Údolím Dalejského potoka po svých nebo na kole

Praze jsou místa, kam se vyplatí zavítat za přírodou. V Řeporyjích začíná naučná stezka plná zeleně, která vede Dalejským a Prokopským údolí a na níž se dozvíte řadu netušených zajímavostí.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 100%

Nejbližší železniční stanice: Praha-Řeporyje

Slunce, seno, Hoštice

„Nestavíme. Máme zpoždění.“ Tato slova mladičké průvodčí zná snad každý. Trilogie Slunce, seno… patří mezi nejoblíbenější české filmy. Pojeďte s námi do Hoštic na výlet po stopách těchto populárních komedií. Skoro všechno, co znáte z filmu, můžete „prožít“ na vlastní kůži.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 100%

Nejbližší železniční stanice: Hoštice u Volyně

Za pivní turistikou do Královéhradeckého kraje

V Královéhradeckém kraji se příznivci zlatavého moku mohou vydat po dvou pivních stezkách. První podorlická pivní stezka měří 3,5 km, začíná u pivovaru v Rychnově nad Kněžnou. Letní Krkonošská pivní stezka má čtyři zastávky a propojuje pivovary ve Vrchlabí s těmi na Friesových boudách a Luční…

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 100%

Nejbližší železniční stanice: Praskačka

Za zlatavým mokem z křišťálově čisté vody beskydských hor

Ve Slezsku a na severu Moravy vaří pivo nejen v Nošovicích. V regionu najdete řadu dalších menších pivovarů, kde připravují zlatavý mok za použití kvalitních surovin a křišťálově čisté vody z beskydských hor.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 100%

Nejbližší železniční stanice: Bystřice (Bystrzyca)

předchozí 1 2 3 6 10 15

Zákaznická podpora

Tel.: +420 221 111 122
Email: info@cd.cz
Kontaktní formulář

ČD na YouTube ČD na twitter ČD na Facebooku Aplikace Můj Vlak na Google Play Aplikace Můj Vlak na Apple store