Úvod / Volný čas / Vlakem za zážitky / Hledání

Vlakem za zážitky - hledání


Kliknutím na mapu vyberte oblast t19 t17 t16 t15 t13 t12 t14 t18 t2 t1 t3 t7 t8 t9 t10 t6 t5 t4 t20 t21 t22 t23 t24 t25 t26 t28 t27 t31 t29 t30 t53 t49 t48 t32 t33 t52 t35 t34 t39 t36 t40 t37 t38 t41 t43 t42 t44 t46 t45 t51 t50 t47 t11


 
 

:

ČD Doporučují

Dům vláčků na pražských Petřinách

V Praze se můžete kochat pohledem na vláčky a modelová kolejiště nejen ve smíchovském Království železnic. Na pražských Petřinách mají Dům vláčků. Najdete ho ve druhém patře obchodního centra, které se nachází hned u výstupu ze stanice metra Petřiny.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 80%

Nejbližší železniční stanice: Praha-Veleslavín

Údolím Dalejského potoka po svých nebo na kole

Praze jsou místa, kam se vyplatí zavítat za přírodou. V Řeporyjích začíná naučná stezka plná zeleně, která vede Dalejským a Prokopským údolí a na níž se dozvíte řadu netušených zajímavostí.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 100%

Nejbližší železniční stanice: Praha-Řeporyje

Městskou linkou po méně známých koutech Prahy

Z pražského libeňského nádraží a o víkendu až z Hostivaře se můžete svézt do Roztok u Prahy tzv. Městskou linkou S41. V metropoli jede většinou po tratích, které dříve sloužily nákladní dopravě.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 100%

Nejbližší železniční stanice: Praha-Hostivař

Na dohled Vltavě a Berounce

Jízda vlakem z Prahy do Berouna ubíhá příjemně. Je na co se dívat. Koleje takřka kopírují tok Vltavy a Berounky a vedou pestrou krajinou, v níž není nouze o památky i malebné přírodní scenérie.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 83%

Nejbližší železniční stanice: Beroun

Krajkovitě průhledná kráska z Petřína

Mladší a skoro pětkrát menší sestra pařížské Eiffelovky se znelíbila Hitlerovi. Přežila ho. Rozhledna na Petříně patří dodnes k obdivovaným a hojně navštěvovaným dominantám naší metropole.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 22%

Nejbližší železniční stanice: Praha hlavní nádraží

S jízdenkou VLAK+ do pražské zoo

V metropoli nenajdete lepší místo pro rodinný výlet, než je zoologická zahrada.Na návštěvu Zoo Praha se do hlavního města můžete svézt na zvýhodněnou jízdenku VLAK+. Po jejím předložení získáte v zoo i slevu 20 % na vstupné.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 69%

Nejbližší železniční stanice: Praha-Holešovice

Poznejte přírodní scenérie Tichého údolí!

Chcete tip na pěkný výlet jen kousek za Prahou? Pak si zajeďte vlakem do Roztok u Prahy a vydejte se krásnými a klidnými místy kolem Únětického potoka.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 73%

Nejbližší železniční stanice: Roztoky u Prahy

Za kávou s vůní múzy

Při návštěvě Prahy zavítejte do některé z vyhlášených kaváren. Oceníte nejen dobré pohoštění, ale také jedinečnou atmosféru prostředí, v němž se v debatách formovala nejedna generace kumštýřů.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 88%

Nejbližší železniční stanice: Praha hlavní nádraží

Zelená poezie uprostřed velkoměsta

Za honosnými pražskými paláci, jejichž zdi tlumí hluk z rušných ulic, se skrývají oázy přírody. Nádherné palácové zahrady si vás podmaní nejen upravenými záhony nebo sochařskou výzdobou, ale i čarokrásnými vyhlídkami.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 75%

Nejbližší železniční stanice: Praha Masarykovo nádraží

Nostalgická linka z tramvajového nebe

V pražské vozovně Střešovice je k vidění ojedinělá expozice historických vozidel, s nimiž se v naší metropoli hromadně cestovalo. Prohlídku pražského muzea MHD si můžete zpestřit projížďkou nostalgickou tramvají č. 91.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 77%

Nejbližší železniční stanice: Praha-Dejvice

předchozí 1 2

Zákaznická podpora

Tel.: +420 221 111 122
Email: info@cd.cz
Kontaktní formulář

ČD na YouTube ČD na twitter ČD na Facebooku Aplikace Můj Vlak na Google Play Aplikace Můj Vlak na Apple store