Úvod / Volný čas / Vlakem za zážitky / Hledání

Vlakem za zážitky - hledání


Kliknutím na mapu vyberte oblast t19 t17 t16 t15 t13 t12 t14 t18 t2 t1 t3 t7 t8 t9 t10 t6 t5 t4 t20 t21 t22 t23 t24 t25 t26 t28 t27 t31 t29 t30 t53 t49 t48 t32 t33 t52 t35 t34 t39 t36 t40 t37 t38 t41 t43 t42 t44 t46 t45 t51 t50 t47 t11


 
 

:

ČD Doporučují

Z Loun za geniem loci

Louny jsou střediskem oblasti, kde se vyskytují menhiry a jiné tajemné síly. Vyražte na cyklovýlet na místa s mimořádnou energií.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: nehodnoceno

Nejbližší železniční stanice: Louny

Labská stezka Českým Středohořím

Labská cyklostezka, úsek Štětí až Hřensko. Výlet dlouhý více než 90 km můžete absolvovat na Labské stezce v Ústeckém kraji.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: nehodnoceno

Nejbližší železniční stanice: Štětí

Výlet na rozhlednu Stradonka

Nad obcí Stradonice se tyčí rozhledna Stradonka. Nejkratší cesta k ní vede od zastávky Pátek, ale po značených turistických cestách je dobře dostupná i z obce Peruc nebo z Loun či Libochovic.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 100%

Nejbližší železniční stanice: Pátek

Na návštěvu císařovy letní rezidence

Severočeské Ploskovice zdobí jeden z nejkrásnějších českých zámků. Bývalé letní sídlo rakouského excísaře Ferdinanda I. Habsburského si můžete prohlédnout i v doprovodu princezny.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 67%

Nejbližší železniční stanice: Ploskovice

Za turistickými lákadly Lounska

Návštěvu Loun, půvabného města na řece Ohři, můžete spojit s výletem k nedalekému skanzenu Březno u Loun nebo třeba do Peruce, městyse proslaveného legendou o Oldřichovi a Boženě.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 50%

Nejbližší železniční stanice: Louny

Na prohlídku zámku Libochovice

Kromě honosně vybavených pokojů se zámek v Libochovicích můžete návštěvníkům pochlubit i krásným parkem. V něm dělají návštěvníkům společnost vznešení pávi, kteří poutají pozornost nejen pestrobarevným peřím, ale také nepřeslechnutelným hlasem.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 80%

Nejbližší železniční stanice: Libochovice

Litoměřice – město s hradem plným vína

Kdo rád víno nejen konzumuje, ale také se o něm rád něco zajímavého doví, měl by se vypravit do Litoměřic a navštívit zrekonstruovaný gotický hrad. V něm je k vidění nová interaktivní expozice o českém vinařství.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 83%

Nejbližší železniční stanice: Litoměřice město

Hazmbruk nedobyli ani husité

Nepřehlédnutelnou dominantou Českého středohoří je zřícenina hradu Hazmburk. Pohled na zbytky kdysi slavného a nedobytného hradu si můžete vychutnat z okna vlaku jedoucího mezi Lovosicemi a Postoloprty.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 75%

Nejbližší železniční stanice: Slatina pod Hazmburkem

Dvě lákadla vesničky Zubrnice

Pod televizním vysílačem Buková hora se skrývá dříve zapomenutá, dnes již znovu objevovaná malebná vesnička Zubrnice. Výletníky láká hlavně na skanzen a železniční muzeum.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 94%

Nejbližší železniční stanice: Malé Březno nad Labem

Střekov uchvátil i Richarda Wagnera

Patří k nejlépe dochovaným hradním zříceninám u nás a svou romantikou si podmanil nejednoho umělce. Kdo navštíví hrad Střekov, bude mimo jiné odměněn nádherným výhledem na České středohoří a malebné údolí řeky Labe.

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ: 83%

Nejbližší železniční stanice: Ústí nad Labem-Střekov

předchozí 1 2

Zákaznická podpora

Tel.: +420 221 111 122
Email: info@cd.cz
Kontaktní formulář

ČD na YouTube ČD na twitter ČD na Facebooku Aplikace Můj Vlak na Google Play Aplikace Můj Vlak na Apple store