Úvod / Volný čas / Vlakem za zážitky / Ve Vlašimi objevíte Strašidelný pohádkový les

Ve Vlašimi objevíte Strašidelný pohádkový les

Datum a čas konání:

  • Vlašim, 21. 1. 2017 od 13:00 do 16:00

V sobotu 21. ledna se od 13 do 16 hodin promění zahrada vlašimského zámku ve Strašidelný pohádkový les. Na dvoukilometrové trase na vás budou číhat nejrůznější strašidla, u nichž budou děti plnit pohádkové úkoly.

Naplánovat cestu vlakem

Nejbližší železniční stanice: Vlašim

V zimě ze svých brlohů vylézají ježibaby, loupežníci, čerti, za stromy se schovávají zakleté princezny a mezi komíny starých domů se vynořují duchové, strašidla a bílé paní. Pokud máte doma děti, které rádi krásně bojí a chtějí se dobře pobavit, přijeďte s nimi 21. ledna do Vlašimi. 

V tuto sobotu od 13 do 16 hodin se ve Vlašimi můžete s dětmi projít speciálním Strašidelným pohádkovým lesem vedoucím zámeckou zahradou. Na dvoukilometrové trase budou číhat nejrůznější strašidla z pohádkové říše. U každého z nich budou děti plnit úkoly, a komu se podaří vysvobodit z hadího zakletí krásnou princeznu, pomůže pirátovi najít ztracený poklad, zachrání lesního skřítka Mecháčka nebo nasytí Ptáka Noha získá dárek z truhly u Stromu splněných přání.

Trasa pohádkového lesa začíná u hlavní zámecké brány. A kolik zaplatíte za vstupné? Vstup do Strašidelného pohádkového lesa stojí 50 Kč za osobu.

Více informací najdete na stránkách pořádající společnosti Velká dobrodružství (www.veldo.cz), kde máte také možnost se na akci zaregistrovat. 

Foto: archiv společnosti Velká dobrodružství

Související stránky

Doporučené obchodní nabídky:

Hodnocení uživatelů
Líbí
Líbí: 2
Nelíbí: 0
Nelíbí

 

ČD na YouTube ČD na twitter ČD na Facebooku Aplikace Můj Vlak na Google Play Aplikace Můj Vlak na Apple store