Úvod / Volný čas / Vlakem za zážitky / Na výstavu o Hurvínkovi se slevou

Na výstavu o Hurvínkovi se slevou

Datum a čas konání:

  • Praha, od 23. 11. 2016 0:00 do 19. 2. 2017 0:00

Ať žije Hurvínek! Tak se jmenuje výstava, kterou si můžete do 19. února prohlédnout v Muzeu hlavního města Prahy, v jeho hlavní budově v ulici Na Poříčí. Zákazníci ČD mají 20 procent slevu na vstupné.

Naplánovat cestu vlakem

:

Tato hravá, interaktivní výstava byla pojata jako oslava 90. narozenin Hurvínka. Dozvíte se na ní spoustu zajímavostí o všech loutkových postavách Divadla Spejbla a Hurvínka i jejich interpretech.

Výstava je koncipována jako soubor boxů, dárků, které mohou návštěvníci společně s Hurvínkem pomyslně rozbalovat. Překvapení jsou nejen vizuální, ale také poslechová. Děti se do Hurvínkova příběhu zapojí a nakonec se s ním divadlo rovněž zahrají. 

Prostřednictvím krátkého filmu se seznámí s divadelním zákulisím a stanou se svědky toho, jak vzniká inscenace. Nechybějí ani dokumenty, filmové, zvukové (archivní a současné) nahrávky a loutky.

Komentované prohlídky výstavy se konají 7. a 21. ledna a 18. února vždy od 14 hodin.

Do muzea si nezapomeňte vzít In Kartu. Po jejím předložení dostanete slevu 20 % na vstupné. Stejnou výhodu také získáte, pokud v pokladně muzea ukážete platnou jízdenku ČD.

Foto: archiv Muzea hl. m. Prahy

Související stránky

Doporučené obchodní nabídky:

Hodnocení uživatelů
Líbí
Líbí: 5
Nelíbí: 0
Nelíbí

 

ČD na YouTube ČD na twitter ČD na Facebooku Aplikace Můj Vlak na Google Play Aplikace Můj Vlak na Apple store