Úvod / Volný čas / Vlakem za zážitky / Do Jablonce nad Nisou na Euroregion Tour

Do Jablonce nad Nisou na Euroregion Tour

Datum a čas konání:

  • Jablonec nad Nisou, od 19. 3. 2015 10:00 do 21. 3. 2015 12:00

Už popatnácté se v Jablonci nad Nisou uskuteční veletrh cestovního ruchu Euroregion Tour, který se řadí k největším regionálním veletrhům cestovního ruchu u nás. Letos se koná 19. až 21. března.

Naplánovat cestu vlakem

Nejbližší železniční stanice: Jablonec nad Nisou

Euroregion Tour je jediným veletrhem cestovního ruchu v severních Čechách s mezinárodní účastí. Kromě tuzemských zástupců se ho zúčastní také vystavovatelé z Německa, Polska a Slovenska. 

Kromě nespočtu tipů na výlety se na veletrhu dozvíte novinky z cestovního ruchu, informace o regionálních produktech a mnoho dalších zajímavých informací, jak trávit volný čas. 

Letošní ročník veletrhu je pořádán pod mottem Liberecký kraj jako na dlani, kterým chtějí organizátoři podpořit aktivní turistiku. 

Těšit se můžete také na prodejní výstavu regionálních produktů z ČR a Polska a bohatý doprovodný program.

Na čtvrtek 19. března jsou pro návštěvníky připraveny zajímavé besedy s cestovateli v kině Junior, např. vyprávění Jiřího Moskala o Dakaru nebo cestopisné vyprávění S kajakem v Equadoru či Himálaj K2. 

V pátek 20. března se očekává 70% zatmění slunce a návštěvníci budou mít možnost je pozorovat dalekohledy Astronimického ústavu společně s odborným výkladem.

V prostorách jabloneckého Eurocentra bude po dobu konání veletrhu k vidění několik výstav, např. výstava fotografií z nově proznačené hřebenové trasy po horách Libereckého kraje – Hřebenovka.

Veletrh Euroregion Tour bude zakončen v sobotu 21. března od 20 hodin koncertem hudební skupin Polemica a Fast Food Orchestra v Eurocentru.

Od vlakového nádraží v Jablonci nad Nisou vás k Eurocentru dopraví autobusy místní MHD asi za 10 minut (zastávka Kamenná). Vstup na veletrh je zdarma.  

Související stránky

Doporučené obchodní nabídky:

Hodnocení uživatelů
Líbí
Líbí: 5
Nelíbí: 0
Nelíbí

 

ČD na YouTube ČD na twitter ČD na Facebooku Aplikace Můj Vlak na Google Play Aplikace Můj Vlak na Apple store