nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Lipno Card

LIPNO CARD je karta hosta, která Vám umožní plnohodnotně prožít Vaši zimní i letní dovolenou na Lipensku a navíc ušetří Váš čas i peníze! LIPNO CARD platí celoročně - můžete ji tedy použít i na Vaší letní dovolené na Lipně!

Lipno Card

LIPNO CARD obsahuje množství slev a benefitů nejen ve Skiareálu Lipno, na Stezce korunami stromů, v půjčovně INTERSPORT Rent nebo Hopsáriu, ale také na výukové kurzy, gastronomické služby, vstupy na zámky, hrady, do muzeí a galerií, na výuku netradičních sportovních disciplín, adrenalinovou zábavu, wellness adt. Kartu si užijete po celých jižních Čechách.

S LIPNO CARD můžete také výhodně cestovat. Jako držitel karty hosta LipnoCard si můžete koupit mezinárodní síťovou jízdenku Vltava-Dunaj Tiket, nebo Vltava-Dunaj Tiket+ za zvýhodněnou cenu! Vltava-Dunaj Tiket je síťová jízdenka, na kterou můžete 4 dny cestovat i s jízdním kolem po české Šumavě a rakouském a bavorském příhraničí.

  • Sleva pro držitele LipnoCard činí při koupi jízdenky Vltava-Dunaj Tiket 12,30 EUR (cca 340 Kč dle kursu)! Při koupi jízdenky Vltava-Dunaj Tiket+ dokonce 25,70 EUR (cca 710 Kč dle kursu)!
  • Podrobné informace o jízdenkách Vltava-Dunaj Tiket a Vltava-Dunaj Tiket+ naleznete v sekci Vlakem do Bavorska a Vlakem do Rakouska, popř. v sekci Vltava-Dunaj Tiket

Jak můžete LIPNO CARD získat?

1. Kartu dostanete zdarma u svého ubytovatele (pokud je zapojen do systému LIPNO CARD)
2. Kartu můžete zakoupit za 149 Kč v některém z prodejních míst, včetně Mezinárodní pokladny vlakového nádraží v Českých Budějovicích.

Jak dlouho platí LIPNO CARD?

LIPNO CARD můžete využívat po celý rok. Celoroční LIPNO CARD platí od 1. 11. 2016 do 31. 10. 2017, takže nyní můžete zvýhodněné zimní i letní služby využívat zcela neomezeně. Stačí mít LIPNO CARD pořád u sebe.

Lipno CardNOVINKA! Svoji LIPNO CARD nevyhazujte ani po 31. 10. 2017. Budete si ji moci nově nabít na další období.

Jak LIPNO CARD používat?

Je to jednoduché: stačí svou LIPNO CARD předložit u poskytovatele vámi vybrané služby. U některých poskytovatelů můžete slevu uplatnit pouze jednou, u některých opakovaně. Rozsah služeb, které můžete s LIPNO CARD čerpat, se liší v období zimní a letní sezóny. Po skončení období zimní sezóny budou na vaší kartě automaticky aktivovány služby letní sezóny.


Více informací najdete na www.lipnocard.cz.

LIPNO CARD můžete zakoupit v Infocentru Lipno nebo si ji objednat na www.lipnocard.cz - zde naleznete i aktuální seznam dalších prodejních míst.

 

Úvod ČD v Jihočeském kraji Lipno Card