nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Nové cyklopůjčovny

České dráhy rozšiřují síť cyklopůjčoven i do Ústeckého kraje...

Se začátkem turistické sezóny otevřely České dráhy nové cyklopůjčovny ve třech městech v Ústeckém kraji. Od dubna až do neděle 1. listopadu je možné si vypůjčit kola ve stanicích Děčín hlavní nádraží, Lovosice, Roudnice nad Labem a ve stanici Ústí nad Labem hlavní nádraží lze vypůjčená kola pouze vracet. S vypůjčenými jízdními koly je možné naplánovat řadu zajímavých tras Českým středohořím nebo po cyklostezce Labská trasa, a to bez starostí z přepravy kol na místa výletů.

V nově otevřených půjčovnách v Ústeckém kraji je k dispozici celkem 20 horských a trekingových kol v pánské i dámské verzi, a v Děčíně 2 dětská kola a 2 elektrokola. Vydat se na výlet s vypůjčeným kolem ČD je velmi pohodlné a přináší řadu výhod. Zákazník se nemusí vždy vracet na místo startu svého výletu. Na vybraných tratích přepravuje vypůjčené kolo zdarma, může svůj cyklovýlet kombinovat s pěší turistikou a využít bezplatné úschovy v určených stanicích. Zájemcům nabízí dopravce kvalitní kola s předpisovou výbavou a pravidelným servisem. Při zapůjčení kola je nezbytné podepsat nájemní smlouvu, předložit dva osobní doklady (občanský, řidičský průkaz nebo např. In Kartu ČD), zaplatit půjčovné a složit vratnou kauci. Kola jsou registrována v systému CEREK, který je přímo napojen na městskou policii, čímž je zajištěno ještě lepší zabezpečení půjčených kol.

Ceník půjčovného a kontakty naleznete zde

V letošní sezóně se síť cyklopůjčoven ČD oproti předchozím rokům výrazně rozšíří a služba bude nově dostupná ve všech krajích České republiky. Kromě už existujících půjčoven a nových půjčoven v Ústeckém kraji si lze kola vypůjčit nově také ve středních Čechách, Libereckém a Moravskoslezském kraji. Veškeré informace o půjčovnách i přepravě kol ve vlacích ČD jsou k dispozici na    www.cd.cz/cdbike.

Detect language » Czech
Detect language » Czech
Detect language » Czech

Úvod ČD v Ústeckém kraji Aktuality z regionu