nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Hledání na webu

Hlinsko p.Hostýnem
stanice, okres Kroměříž
Hlinsko v Čechách
stanice, okres Chrudim

Produkt / služba (2)

Celodenní jízdenka

Co je Celodenní jízdenka? Vyrážíte na celodenní výlet po České republice nebo po některém z krajů? Zkuste naši celodenní jízdenku. Celodenní jízdenka je „síťová“ jízdenka, se kterou můžete neomezeně cestovat všemi našimi vlaky.

Skupinová víkendová jízdenka

Co je Skupinová víkendová jízdenka? Vydejte se o víkendu na celodenní výlet po České republice nebo po některém z krajů. Zkuste naši Skupinovou víkendovou jízdenku, se kterou můžete neomezeně cestovat všemi našimi vlaky.

Aktuality a články (3)

Železniční tratě Zlínského kraje se představují .... trať 303

Zlínský kraj křižuje 12 železničních tratí o celkové délce 359 km. Každá trať vede jinými městy, lemuje ji různorodá krajina a podél každé najdete zajímavosti ať už historického, turistického, sportovního, kulturního či zábavního charakteru. Každá trať má své kouzlo….

Letní změna jízdních řádů regionálních vlaků ČD od neděle 14. června 2020

V neděli 14. června vstoupí v platnost pravidelná letní změna vlakových jízdních řádů. Ve většině regionů bude podle požadavku krajských úřadů vylepšena nabídka spojení a vzniknou nové přípojové vazby. V Plzeňském kraji dojde na základě požadavků objednatele k mírnému snížení rozsahu objednané regionální dopravy, a to z důvodu přetrvávajícího poklesu poptávky cestujících v důsledku epidemie COVID-19. V Libereckém kraji budou do jízdního řádu promítnuta omezení související s epidemií, část z nich bude pokračovat až do konce letních prázdnin.Historie hledání

Nejčastěji hledané

Úvod Hledání