nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Hledání na webu

Trať 037
Liberec - Jindřichovice pod Smrkem, Frýdlant v Čechách - Černousy

Tématické sekce (3)

Einführung

HomepageProdukt / služba (4)

ODIS – Integrovaný dopravní systém Moravskoslezského kraje

Co je Integrovaný dopravní systém Moravskoslezského kraje? Dojíždíte každý den za prací či do školy? Nebo jedete jen na výlet? V Moravskoslezském kraji můžete v našich vlacích využít dlouhodobé časové jízdenky ODIS jednotlivé jízdné REGION či krátkodobé časové jízdenky ODIS.

IDOL – Integrovaný dopravní systém Libereckého kraje

Co je Integrovaný dopravní systém Libereckého kraje? Dojíždíte každý den za prací či do školy? Nebo jedete jen na výlet? V Libereckém kraji můžete v našich vlacích využít jízdenky IDOL.Aktuality a články (8)

Jednodenní oblastní jízdenka Jeseníky (JOJJ)

Na základě společné aktivity Euroregionu Praděd, Moravskoslezského kraje, Olomouckého kraje, KODIS, KIDSOK a dopravců za účelem podpory turistiky a souvisejícího používání prostředků veřejné dopravy je i v letošní letní sezóně od 25. 4. 2020 do 30. 9. 2020 (včetně) dle Tarifu ODIS a Tarifu IDSOK nabízena papírová přestupní jednodenní jízdenka pro oblast JESENÍKY platná v daném dni, kdy byla zakoupena. Předprodej jízdenky není možný. Jízdenka JOJJ platí dle zónové a časové platnosti i ve spojích ČD.

Lokomotivy T 47.0: úzkorozchodné legendy

Nedosáhly takového věhlasu a popularity jako některé jejich „kolegyně“ na standardním rozchodu. Přesto si motorové lokomotivy původní řady T 47.0 právem vydobyly místo na tuzemských tratích. Jezdí už více než 60 let a staly se z nich živoucí legendy. Vždyť která řada strojů se může pochlubit tím, že zahajovala poválečnou motorizaci v ČSR a i dnes je nepostradatelnou součástí vozového parku na tratích o rozchodu 760 mm?Historie hledání

Nejčastěji hledané

Úvod Hledání