nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Stáhněte si aplikaci Můj vlak

Aplikace Českých drah „Můj vlak“ má po dvou letech statisíce uživatelů.

 

Aplikace Českých drah pro mobilní telefony „Můj vlak“ má další tisíce uživatelů. Za dva roky existence si ji stáhlo 426 tisíc zákazníků. Získala si a udržuje oblibu, což se projevuje ve vysokém hodnocení v anketách i získaných oceněních v soutěžích.

Přestože je aplikace Můj vlak jedním z nejúspěšnějších projektů národního dopravce v poskytování servisu a informací za několik uplynulých let, ČD nezůstaly stát a reagují na podněty a připomínky uživatelů, tedy zákazníků ČD. Cílem je, aby aplikaci pravidelně využívalo co nejvíce stávajících i potenciálních zákazníků, proto pokračují ve vylepšení služeb.

K výročí druhých narozenin spouští velmi žádanou funkcionalitu výběru místa z plánku při zakoupení jízdenky. A to u vlaků z rezervačních systémů ČD. Příští rok budou pracovat i na vlacích z rezervačních systémů partnerů.

Další chystané funkcionality

Začátkem tohoto roku bude následovat spuštění nové platební metody ČD Kredit, která umožní platbu z kreditového účtu, a nové platební brány s možností ukládat platební karty.

Zajímavé statistické údaje

Aplikaci si stáhlo už více než 426 tisíc uživatelů chytrých telefonů. Zákazníci vyhledali přes 13 milionů informací o spojení, 12,5 milionů vlaků, zaznamenýny 4 miliony zobrazených stanic a 600 tisíc zaslaných notifikací.

Získaná ocenění aplikace Můj vlak

1. místo v soutěži Web Top 100 – Mobilní řešení / za rok 2015
1. místo v soutěži IEA – Cestovní ruch a doprava / za rok 2015
2. místo v soutěži Aplikace roku – Klientský servis / za rok 2015

S ohledem na celosvětový razantní pokles platformy Windows (Phone) z ekonomických důvodů nepokračuje vývoj aplikace pro tuto platformu.

Můj vlak umožňuje snadno a rychle získat přímo na chytrém telefonu podrobné informace, jaké jsou k dispozici na webovém portálu Českých drah. Například lze vyhledat požadované spojení, získat informace o přesnosti spoje nebo o službách v jednotlivých stanicích a zastávkách. Přes telefon si díky této aplikaci lze snadno koupit jízdenku.

V oblasti odbavení cestujících národní dopravce pokračuje v zavádění moderních a uživatelsky pohodlných standardů. Například vnitrostátní jízdenky pořízené přes eShop již nemusí cestující tisknout a stačí je předložit ke kontrole na displeji počítače nebo telefonu. Od září roku 2016 při nákupu jízdenky v eShopu ČD zákazník nemusí zadávat číslo osobního průkazu, ale uvede jen jméno. 

Více o aplikaci Můj vlak na www.cd.cz/mujvlak.

Mám dotaz na aplikaci Můj vlak

 


Úvod Aktuality