nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Prodloužení platnosti vybraných dokladů ČD

Mimořádně prodlužujeme platnost Kilometrických bank, ČD Bodů a dárkových voucherů v souvislosti s mimořádnými opatřeními proti šířením nákazy COVID-19.

Kilometrická banka ČD

Platnost Kilometrické banky s posledním dnem platnosti 1.3.2020 a později, u které ještě nebyly vyčerpány všechny kilometry, si můžete nechat prodloužit o 6 měsíců u pokladní přepážky ČD, nebo po obnovení odbavování ve vlacích také přímo u průvodčího ve vlaku.

ČD Body z věrnostního programu ČD

U ČD Bodů, jejichž platnost skončila 24.3.2020 a později, automaticky prodloužujeme jejich platnosti o 6 měsíců, ve kterých si za ně můžete vyzvednout své odměny.

Dárkové vouchery

Dárkovým voucherům, kterým končí platnost v období od 1.4.2020 do 30.6.2020 včetně, prodlužujeme jejich původní platnosti o 6 měsíců.

Neuplatněné dárkové vouchery, kterým skončila platnost v období od 12.3.2020 do 31.3.2020, nám můžete vrátit k vyplacení návratku (nebo vystavení náhradního voucheru) takto:

  • dárkové vouchery zakoupené u pokladní přepážky ČD můžete vrátit nebo vyměnit u kterékoliv pokladní přepážky ČD
  • dárkové vouchery zakoupené v e-shopu ČD můžete poslat e-mailem s naskenovaným voucherem nebo jeho přiložením ve formátu PDF na adresu: optreklamace@opt.cd.cz

Vyplacení návratku nebo vystavení náhradního voucheru provede naše Odúčtovna přepravních tržeb nejpozději do 30 dnů od podání vaší žádosti.

Toto opatření se netýká odškodnění za neplnění vybraných standardů, dobropisů, voucherů pořízených za věrnostní body a voucherů na ubytování nebo občerstvení.


Úvod Aktuality