nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Knižní jízdní řád ČD

Tradiční pomůcku pro vyhledávání spojení představuje vytištěný knižní jízdní řád vydávaný Českými drahami v celostátním provedení a několika regionálních variantách. Všechna spojení s ním máte vždy po ruce i na cestách.

Celostátní a regionální knižní jízdní řád

Celostátní verze obsahuje všechny tratě v České republice, na nichž je provozována pravidelná osobní doprava. Každá trať zde má své číselné označení a pro snadnou orientaci slouží přehledná mapa železniční sítě. V tabulkách tratí jsou pak uvedeny všechny pravidelné vlaky osobní dopravy společnosti České dráhy a dalších vybraných dopravců. Součástí je i přehled vybraných dálkových vlaků s informacemi o přímých vozech přecházejících mezi vlaky.

Regionální jízdní řády obsahují vždy pouze vybrané tratě pro určitý region.

Varianta Cena Kde koupíte
Celostátní knižní jízdní řád 2019
celostátní 99 Kč vybrané stanice po celé ČR
Regionální knižní jízdní řády 2019 
Jihočeský kraj 30 vybrané stanice v Jihočeském kraji
Karlovarský kraj 30 Kč vybrané stanice v Karlovarském kraji
Královéhradecký kraj 20 Kč vybrané stanice v Královéhradeckém kraji
Liberecký kraj 20 Kč vybrané stanice v Libereckém kraji
Moravskoslezský kraj 17 Kč vybrané stanice v Moravskoslezském kraji
Olomoucký kraj 20 Kč vybrané stanice v Olomouckém kraji
Pardubický kraj 18 Kč vybrané stanice v Pardubickém kraji
Plzeňský kraj 25 Kč vybrané stanice v Plzeňském kraji
Ústecký kraj 29 Kč vybrané stanice v Ústeckém kraji
Kraj Vysočina 40 Kč vybrané stanice v Kraji Vysočina
Zlínský kraj
kartičkové jízdní řády dle tratí
20 Kč vybrané stanice ve Zlínském kraji

 

Platnost jízdního řádu 2019

  • od 9. prosince 2018 do 14. prosince 2019

Knižní jízdní řád se vydává vždy na jeden rok s platností zpravidla od prosince do prosince roku následujícího. Platnost železničního jízdního řádu je zpravidla shodná s platností jízdních řádů jiných druhů doprav v České republice (autobusy, letadla) i v zahraničí.

Změny jízdního řádu

V průběhu platnosti je předpokládáno vydání jedné změny jízdního řádu, může však dojít i k dalším mimořádným změnám jízdního řádu. Pro knižní jízdní řád jsou změny vydány vždy pouze elektronicky na webu www.cd.cz formou kompletních traťových tabulek ke stažení a přelepení. Doporučujeme udržovat knižní jízdní řád stále aktualizovaný.

Omezení provozu

Krátkodobá omezení provozu – plánované výluky (např. opravy tratě) a mimořádnosti (např. výpadek napájení) – nejsou v knižním jízdním řádu zahrnuty. Při těchto omezeních dochází zpravidla ke krátkodobým úpravám jízdního řádu vybraných vlaků nebo k náhradě autobusovou dopravou. Doporučujeme vám se před cestou informovat o případných plánovaných výlukách na internetových stránkách omezení provozu nebo na telefonním čísle 221 111 122.


Úvod Jízdní řád