nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Mimořádnost v provozu

Trať 238 | Pardubice hl.n. - Havlíčkův Brod

V úseku: Pardubice hlavní nádraží – Hlinsko v Čechách
Probíhající mimořádnost

23. března 2020

00:01

14. dubna 2020

23:59

Pardubický kraj

Nepravidelnosti v dopravě

Obecné opatření v regionální dopravě

V souvislosti s nouzovým stavem vyhlášeným Vládou ČR přistupuje Pardubický kraj s platností od pondělí 23.3.2020 k omezení jízdy vybraných vlaků.

OPATŘENÍ PLATNÉ OD SOBOTY 28.3.2020 DO ODVOLÁNÍ

- vlak Sp 5350 bude v úseku Chrudim (0:31) - Pardubice hl.n. (0:52) odřeknut
- vlak Os 5351 bude v úseku Pardubice hl.n. (1:05) - Slatiňany (1:30) odřeknut
- vlak Os 5301 bude v úseku Pardubice hl.n. (3:52) - Hlinsko v Čechách (4:56) odřeknut
- vlak Os 5370 bude v úseku Havlíčkův Brod (4:03) - Hlinsko v Čechách (4:53) odřeknut
- vlak Os 5314 pojede v úseku Hlinsko v Čechách (4:57) - Pardubice hl.n. (6:01) pouze v pracovních dnech
- vlak Os 5330 bude v úseku Žďárec u Skutče (5:38) - Pardubice hl.n. (6:37) odřeknut
- vlak Os 5311 bude v úseku Pardubice hl.n. (5:46) - Hlinsko v Čechách (6:53) odřeknut
- vlak Os 5313 bude v úseku Pardubice hl.n. (5:46) - Hlinsko v Čechách (6:53) odřeknut
- vlak Os 5316 pojede v úseku Hlinsko v Čechách (5:46) - Žďárec u Skutče (6:02) pouze v soboty, needěle a svátky
- vlak Os 5373 bude v úseku Hlinsko v Čechách (6:00) - Havlíčkův Brod (6:46) odřeknut
- vlak Os 5303 bude v úseku Hlinsko v Čechách (8:00) - Havlíčkův Brod (8:46) odřeknut
- vlak Sp 1452 pojede v úseku Hlinsko v Čechách (6:57) - Pardubice hl.n. (7:56) pouze v pracovních dnech
- vlak Os 5300 / Havlíčkův Brod (7:03) - Pardubice hl.n. (9:03)/ bude v úseku Havlíčkův Brod - Hlinsko v Č. zrušen, v úseku Hlinsko v Č. - Žďárec u Sk. jede v pracovní dny, v úseku Žďárec u Sk. - Pardubice hl. n. jede v pracovní dny a sobotu
- vlak Os 5355 bude v úseku Pardubice hl.n. (7:03) - Chrudim (7:30) odřeknut
- vlak Os 5352 bude v úseku Chrudim (8:16) - Pardubice hl.n. (8:36) odřeknut
- vlak Os 5319 bude v úseku Pardubice hl.n. (9:57) - Hlinsko v Čechách (10:59) odřeknut
- vlak Os 5320 pojede v úseku Hlinsko v Čechách (11:05) - Pardubice hl.n. (12:06) pouze v pracovních dnech
- vlak Sp 1453 /Pardubice hl.n. (11:53) - Hlinsko v Čechách (12:53)/ navíc zastavuje na zastávkách v Pokřikově, Vojtěchově a Holetíně
- vlak Os 5359 bude v úseku Pardubice hl.n. (12:18) - Chrudim (12:37) odřeknut
- vlak Os 5305 bude v úseku Hlinsko v Čechách (14:07) - Havlíčkův Brod (15:53) odřeknut
- vlak Sp 1456 /Hlinsko v Čechách (12:59) - Pardubice hl.n. (14:06)/ navíc zastavuje na zastávkách v Pokřikově, Vojtěchově a Holetíně
- vlak Os 5302 bude v úseku Havlíčkův Brod (13:10) - Hlinsko v Čechách (14:00) odřeknut
- vlak Os 5358 bude v úseku Chrudim (13:14) - Pardubice hl.n. (13:40) odřeknut
- vlak Os 5361 bude v úseku Pardubice hl.n. (13:19) - Slatiňany (13:56) odřeknut
- vlak Sp 1455 pojede v úseku Pardubice hl.n. (13:55) - Hlinsko v Čechách (14:49) pouze v pracovních dnech
- vlak Os 5335 nepojede v úseku Pardubice hl.n. (14:19) - Žďárec u Skutče (15:16) v neděli
- vlak Os 5360 bude v úseku Slatiňany (14:27) - Pardubice hl.n. (14:58) odřeknut
- vlak Sp 1458 pojede v úseku Hlinsko v Čechách (15:03) - Pardubice hl.n. (16:07) pouze v pracovních dnech
- vlak Os 5362 bude v úseku Slatiňany (15:09) - Pardubice hl.n. (15:42) odřeknut
- vlak Os 5341 nepojede v úseku Pardubice hl.n. (16:47) - Slatiňany (16:47) v neděli a ve svátek
- vlak Sp 1461 bude v úseku Pardubice hl.n. (17:03) - Havlíčkův Brod (18:53) odřeknut
- vlak Os 5364 bude v úseku Slatiňany (17:09) - Pardubice hl.n. (17:40) odřeknut
- vlak Os 5384 bude v úseku Havlíčkův Brod (17:10) - Žďárec u Skutče (18:25) odřeknut
- vlak Sp 1463 pojede v úseku Pardubice hl.n. (17:53) - Hlinsko v Čechách (18:51) pouze v pracovních dnech, vlak zastaví v Pokřikově, Vojtěchově a Holetíně
- vlak Os 5363 bude v úseku Pardubice hl.n. (18:26) - Chrudim (18:49) odřeknut
- vlak Os 5338 bude v úseku Žďárec u Skutče (18:41) - Pardubice hl.n. (19:40) odřeknut
- vlak Os 5324 pojede v úseku Hlinsko v Čechách (19:05) - Pardubice hl.n. (20:08) pouze v pracovních dnech
- vlak Os 5388 bude v úseku Havlíčkův Brod (19:10) - Hlinsko v Čechách (20:00) odřeknut
- vlak Os 5389 bude v úseku Hlinsko v Čechách (20:10) - Havlíčkův Brod (20:56) odřeknut
- vlak Os 5327 nepojede v úseku Pardubice hl.n. (21:00) - Hlinsko v Čechách (22:11) v sobotu
- vlak Os 5329 pojede v úseku Žďárec u Skutče (23:38) - Hlinsko v Čechách (23:57) pouze v pracovních dnech a sobotu


Poznámka

V souvislosti s nouzovým stavem vyhlášeným Vládou ČR přistupuje Pardubický kraj od 23. března do 14. dubna 2020 k omezení jízdy vybraných vlaků.

Termín planosti redukce budeme aktualizovat dle rozhodnutí Pardubického kraje.

Úvod Jízdní řád Omezení provozu Mimořádnost