nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Výluka v provozu

Trať 210 | Praha hl.n. - Čerčany

V úseku: Praha hlavní nádraží – Praha-Vršovice

Plánovaná výluka

Hlavní město Praha

Přepínaní zabezpečovacího zařízení

Pravidlo: Odřeknutí vlakuPravidlo: Odklon vlaku

20. září 2021

00:00

22. září 2021

23:59

Popis:

Po dobu výluky je doprava v úseku Praha hlavní nádraží – Praha-Krč organizována výhradně podle výlukového jízdního řádu.

Vlaky Os 2001, Os 2003, Os 9001, Os 2027 a Os 9025 v úseku Praha hlavní nádraží – Praha-Krč jedou odklonem mimo stanici Praha-Vršovice a zastávku Praha-Kačerov. Na odklonové trase vlaky náhradně zastavují ve stanici Praha-Libeň. Cestující pro jízdu do neobsluhovaných zastávek využijí služeb MHD. Za úsekem s výlukou se u odkloněných vlaků očekává navýšení zpoždění asi o 10 až 15 minut.

Vlaky Os 2000, Os 9000, Os 9022, Os 9024, Os 2026 a Os 9026 v úseku Praha-Krč – Praha hlavní nádraží jedou odklonem mimo zastávku Praha-Kačerov a stanici Praha-Vršovice. Na odklonové trase vlaky náhradně zastavují ve stanici Praha-Libeň. Cestující pro jízdu do neobsluhovaných zastávek využijí služeb MHD.

Všechny vlaky trati 210, vyjma těch, které jedou odklonem, v úseku Praha hlavní nádraží – Praha-Vršovice jsou odřeknuty bez náhrady. Cestující využijí služeb MHD. Jízdenky MHD jsou k dispozici u doprovodu dotčených vlaků a v osobních pokladnách ve stanicích Praha hlavní nádraží, Praha-Vršovice.

Za úsekem s výlukou se u vlaků očekává navýšení zpoždění asi o 5 až 10 minut.

Pro aktuální informace týkající se případné redukce dopravy v souvislosti s onemocněním COVID-19 prosím navštivte www.cd.cz. Děkujeme.

Tarifní výjimka:
Cestující ze/do směru Praha-Krč jedoucí odklonovým vlakem přes Prahu-Libeň do/ze stanice Praha hl. n. nebo Praha-Vršovice nedoplácejí rozdíl jízdného.
Cestující ze/do směru Praha-Krč jedoucí do/ze stanice Praha-Libeň bude odbaven jako do/ze stanice Praha-Vršovice.

Možné využití linek MHD v rámci výluky:
Cestující ze/do stanice Praha-Krč do/ze zastávky Praha-Kačerov mohou využít BUS č. 117, 121 a 203 ze/do zastávky „Nádraží Krč“ do zastávky „Poliklinika Budějovická“ a zde přestoupit na metro linky „C“ do/ze stanice „Kačerov“ (potřebná doba pro cestu cca 30 minut).
Cestující ze/do stanice Praha-Krč do/ze stanice Praha-Vršovice mohou využít BUS č. 117, 121 a 203 ze/do zastávky „Nádraží Krč“ do zastávky „Poliklinika Budějovická“ a zde přestoupit na BUS č. 193 do/ze stanice „Nádraží Vršovice“, nebo metro linky „C“ do/ze stanice „Hlavní nádraží“ a následně pravidelné vlakové spoje do/ze stanice Praha-Vršovice (potřebná doba pro cestu cca 40 minut).
Cestující ze/do stanice Praha-Krč do/ze stanice Praha hl. n. mohou využít BUS č. 117, 121 a 203 ze/do zastávky „Nádraží Krč“ do zastávky „Poliklinika Budějovická“ a zde přestoupit metro linky „C“ do/ze stanice „Hlavní nádraží“ (potřebná doba pro cestu cca 30 minut).
Cestující ze/do zastávky Praha-Kačerov do/ze stanice Praha hl. n. mohou využít metro linky „C“ ze/do stanice „Kačerov“ do/ze stanice „Hlavní nádraží“ (potřebná doba pro cestu cca 20 minut).
Cestující ze/do zastávky Praha-Kačerov do/ze stanice Praha-Vršovice mohou využít metro linky „C“ ze/do stanice „Kačerov“ do/ze stanice „Hlavní nádraží“ a následně pravidelné vlakové spoje do/ze stanice Praha-Vršovice, nebo metro linky „C“ do/ze zastávky „Pražského Povstání“ a zde přestup na bus č. 193 do/ze zastávky „Nádraží Vršovice“ (potřebná doba pro cestu cca 30 minut).

Jízdenky MHD pro jízdu v úseku Praha-Krč – Praha-Kačerov – Praha-Vršovice – Praha hlavní nádraží a zpět jsou k dispozici:
· v osobní pokladně Praha hlavní nádraží.
· v osobní pokladně Praha-Vršovice.
· u vlakové čety osobních vlaků jedoucích ve zkrácené trase.

Odkazy na podrobnosti

Kliknutím na číslo / název vlaku zobrazíte jeho omezení služeb
Ikona: Odklon vlaků mezi stanicemi Praha-Krč – Praha hlavní nádraží

Odklon vlaků mezi stanicemi Praha-Krč – Praha hlavní nádraží

Zpoždění vlaků 10–15 minut.

Mimořádně zastavují ve

Praha-Libeň

Mimořádně nezastavují ve

Praha-Kačerov, Praha-Vršovice


Úvod Jízdní řád Omezení provozu Výluka