nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Zahraniční mimořádnost

Země Německo

Dopravní závada

17. listopadu 2022

03:30

16. prosince 2022

23:00

Obecné opatření v dálkové dopravě

Opatření pro vlaky dálkové dopravy dopravce DB Fernverkehr:

- vlaky těchto linek nejedou v celé trase: ICE linka 9 Berlin- Bonn a ICE linka 13 Berlin - Kassel - Frankfurt am Main,

- nejedou některé vlaky linky ICE/ IC 24 Hamburg - Berlin / Berlin - Frankfurt am Main - jižní Německo

- některé vlaky jedou jen v části trasy: vlaků linky vlaky linky IC 32 (Berlin - Hannover - Dortmund - Stuttgart) nejedou v úseku Hannover - Berlin a zpět, vlaky linky IC 56 (Leipzig - Magdeburg - Hannover - Bremen - Norddeich Mole nejedou v úseku Leipzig - Hannover a zpět, vlaky linky IC 77 (Berlin - Hannover - Amsterdam) nejedou v úseku Hannover - Berlin a zpět


- část linek vlaků dálkové dopravy je vedena odklonem a vznikají tak zpoždění: vlaky linky ICE 10 (Bonn/Köln/Düsseldorf - Hannover - Berlin) jsou vedeny v úseku Hannover - Berlin přes stanici Uelzen = zpoždění za odklonem cca 90 min.; vlaky linky ICE 12 (Berlin - Kassel - Frankfurt am Main Mannheim - Basel - Interlaken jsou vedeny v úseku Berlin - Fulda přes stanice Erfurt a Halle = zpoždění za odklonem cca 30 min.; vlaky linky ICE 14 (Ostseebad Binz - Berlin - Hannover - Köln) jsou vedeny v úseku Hannover - Berlin přes stanici Uelzen = zpoždění za odklonem cca 90 min.

Noční vlaky Nightjet 470, 471 jsou vedeny odklonem, za místem odklonu je třeba očekávat zpoždění cca 60 min., vlaky NJ 400 a 401 nejedou.

Před zahájením cesty v Německu si, prosím, zkontrolujte vaše spojení v on-line vyhledávači spojení dopravce Deutsche Bahn.

Odkazy na podrobnosti

Poznámka:

V Německu, na trati Berlín - Hannover u stanice Leiferde došlo ke srážce dvou nákladních vlaků.

Na místě probíhá zásah záchranných složek a odstraňování následků. Termín obnovení provozu budeme aktualizovat dle vývoje opravných prací.

Úvod Jízdní řád Omezení provozu Zahraniční výluka