nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Autovlak

Přibalte si na cestu vlakem i vaše auto nebo motorku...

Vaše auto nebo motocykl naložte na speciální autovůz a v klidu odpočívejte v lůžkovém voze, náš vlak vás zatím převeze stovky kilometrů daleko. Nemusíte se věnovat řízení, v cílové stanici vystoupíte odpočatí a můžete pokračovat do cíle vaší cesty. Autovlak je zpravidla složen z vozu pro přepravu aut a doprovodného lůžkového vozu pro pohodlné noční cestování. V nástupní stanici na terminálu autovlaku v určeném čase před odjezdem najedete s vaším autem nebo motorkou na autovůz a nastoupíte do doprovodného lůžkového vozu . Oba vozy pak připojíme k nočnímu vlaku EuroNight. Ve vaší cílové stanici jsou pak vozy odpojeny a opět přistaveny na terminál autovlaku, kde vystoupíte a vyjedete s autem, či motorkou, z autovozu. Nočním autovlakem můžete cestovat mezi Prahou a Popradem, Prahou a Košicemi nebo Prahou a Humenným. Lůžkový vůz č.367 Praha - Humenné není z technologických důvodů ve stanici Praha hl.n. přistavován k terminálu autovlaků.

 

Služby v autovlaku

lůžkový vůz (v nočním autovlaku)

WC

nutno zakoupit rezervaci místa pro auto

nutno zakoupit lůžkový lístek (v nočním autovlaku)

občerstvení u průvodce lůžkového vozu (v nočním autovlaku)

vůz pro přepravu automobilů a motocyklů

 
WLABmz826

Doprovodný lůžkový vůz

Lůžkový vůz WLABmee slouží jako doprovodný vůz pro posádky aut a motocyklů naložených na autovoze. Nabízí pohodlné noční cestování v celkem 10 kupé se třemi lůžky (kategorie Triple) nebo dvěma lůžky (kategorie Double). Každé lůžko je vybaveno čistým prostěradlem, povlečeným polštářem a přikrývkou. Pro každého cestujícího je připraven čistý ručník a malý balíček se základními hygienickými potřebami.

Z chodby vozu jsou přístupná společná WC a sprchový kout. Dveře kupé jsou zajištěny bezpečným zámkem. Ve všech oddílech je k dispozici hygienický koutek s umyvadlem a studenou i teplou vodou. Ve voze je také služební oddíl, ve kterém je po celou dobu přítomen průvodce lůžkového vozu, u kterého si můžete zakoupit jednoduché občerstvení.

Fotogalerie vozidla

3D
galerie

Služby vozidla

lůžkový vůz

klimatizace

WC

sprcha

nutno zakoupit lůžkový lístek

občerstvení u průvodce lůžkového vozu

zásuvky 230 V

Údaje o vozidle:

30

míst k ležení
(případně sezení)

0

míst pro
vozíčkáře

0

míst pro kola

Řazení soupravy

Úvod Naše vlaky Autovlak Doprovodný lůžkový vůz