nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Krakov nočním vlakem ČD

Platnost od 13.6.2021

Krakov

Vlakem do Krakova nejen za historií

V třičtvrtěmilionovém městě na ni narazíte na každém kroku a máte skutečně z čeho vybírat – od gotiky po secesi. První zmínka o významném obchodním hradišti pochází již z roku 965 a dnes je Krakov, zapsaný od roku 1978 v seznamu UNESCO, právem označován za hlavní město polské kultury.

S kulturou a vzdělaností to zde myslí opravdu vážně, jak dokládají téměř dvě desítky vysokých škol. Život však tepe i v nespočtu restaurací, hospůdek a kaváren a ani tuto tvář města byste si neměli nechat ujít. Kulinářský zážitek si můžete dopřát v historických i moderních interiérech.

Kde a jak získat jízdenku?

  • u pokladní přepážky
  • v e-shopu (nelze koupit v mobilním webu ani v mobilní aplikaci Můj vlak)

Cesta v lehátku

Lehátkový vůz nabízí nejnižší úroveň cestování v ubytovacích vozech pro méně náročné cestující. Oddíly jsou smíšené pro muže a ženy společně, oddíly jsou uspořádány pro 6 nebo 4 spolucestující v jednom oddíle. V oddíle není umyvadlo. Cestující obdrží při nástupu povlečení (povlečení na deku, polštářek a prostěradlo), které si sám povleče. V ceně přepravy není snídaňový ani hygienický balíček, cestující obdrží neperlivou vodu 0,5 l. Ve voze jsou společné WC s umyvadlem na koncích vozu (ve voze není sprcha). V lehátkových vozech je povolena přeprava psů dle platných předpisů. V každém lehátkovém voze je průvodce, který monitoruje čistotu, dbá na dodržování nočního klidu a bezpečnost. U průvodce lehátkového vozu je možné zakoupit drobné občerstvení, teplé a studené nápoje.

Oddíl čtyřlehátko zimní

Zobrazit 3D prohlídku

Oddíl šestilehátko zimní

Zobrazit 3D prohlídku

Otázky a odpovědi

Úvod Naše vlaky Noční vlaky ČD Noční vlak