nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Elektronická peněženka na In Kartě

Platnost od 11.12.2016

Akční jízdenka

Co je Elektronická peněženka na In Kartě?

Neradi nosíte hotovost? Nechte si na pokladně nahrát do In Karty hotovost a využívejte ji k pohodlné a bezpečné platbě u průvodčího, u pokladní přepážky nebo v automatu (nikoliv na e-shopu).

Tip

Nově je možné také In Kartu bez slevových aplikací použít také jako průkaz k prokazování věku dětí od 10 do 15 let.

Kde a jak získat Elektronickou peněženku na In Kartě?

  • u pokladní přepážky
  • v e-shopu

Elektronická peněženka na každé In Kartě

Elektronická peněženka je součástí každé In Karty (kromě IN Business). Pokud jste si koupili některou z našich zákaznických aplikací (např. IN 25), aktivujte si elektronickou peněženku u pokladní přepážky. Aktivace probíhá vložením vkladu alespoň 100 Kč.

Samostatná elektronická peněženka

Elektronickou peněženku si můžete pořídit také samostatně, to znamená bez předchozího nákupu zákaznické aplikace. In Karta sloužící pouze jako elektronická peněženka stojí 100 Kč a platí 10 let. I na tuto kartu si kdykoliv můžete dokoupit některou z našich zákaznických aplikací.

Elektronická peněženka jako průkaz pro děti

In Karta s elektronickou peněženkou slouží také jako průkaz k prokazování věku dětí od 10 do 15 let. Vydáváme ji místo původních papírových průkazů s modrými pruhy.

Elektronická peněženka na In Kartě v MHD

Elektronickou peněženkou na In Kartě lze bez jakýchkoliv formalit zaplatit jízdné a přepravné ve vozidlech Plzeňských městských dopravních podniků (PMDP) a ve vozidlech Dopravního podniku města Pardubic. Na pokladnách PMDP je možné rovně provést nabití peněženky s úhradou kredit v hotovosti popř. platební kartou, služba je na pokladnách PMDP zpoplatněna.

Elektronická peněženka na Plzeňské kartě

Elektronickou peněženkou na Plzeňské kartě lze bez jakýchkoliv formalit zaplatit služby poskytované ČD (jízdné, přepravné, zboží) ve stejném rozsahu a za stejných podmínek jako elektronickou peněženkou na In Kartě. Na pokladních přepážkách ČD lze elektronickou peněženku na Plzeňské kartě rovněž nabít úhradou kreditu v hotovosti nebo platební kartou.

 


Otázky a odpovědi

Úvod Typy jízdenek In Karta