nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Jízdenka ČD Tip Advent

Platnost od 1.12.2017 do 24.12.2017

Jízdenka ČD Tip Advent

Co je ČD Tip Advent?

Zažijte vánoční atmosféru u našich sousedů. Se zpáteční jízdenkou ČD Tip Advent si před Vánoci zajedete vlakem výhodně na jednodenní výlet do Drážďan, Vídně, Bratislavy nebo Regensburgu.

Kde a jak koupit jízdenku ČD Tip Advent?

  • v e-shopu (nelze koupit v mobilním webu ČD a mobilní aplikaci Můj vlak)

 

Jízdenka ČD Tip Advent

Připravili jsme pro vás speciální předvánoční jednodenní zpáteční jízdenku ČD TIP Advent, se kterou můžete cestovat vybranými ranními vlaky k našim sousedům do Drážďan, Regensburgu, Vídně nebo Bratislavy a odpoledními nebo podvečerními spoji zpět.

Z Prahy na vánoční trhy do Drážďan, Regensburgu, Vídně nebo Bratislavy

  • Praha – Drážďany a zpět ... 468 Kč
  • Praha – Regensburg a zpět ... 624 Kč
  • Praha – Vídeň a zpět ... 728 Kč
  • Praha – Bratislava a zpět ... 468 Kč

Z Plzně na vánoční trahy do Regensburgu

  • Plzeň – Regensburg a zpět ... 364 Kč

Z Brna na vánoční trhy do Vídně nebo Bratislavy

  • Brno – Vídeň a zpět ... 364 Kč
  • Brno – Bratislava a zpět ... 262 Kč

Z Ostravy na vánoční trhy do Vídně

  • Ostrava – Vídeň a zpět ... 468 Kč

Jízdenku ČD Tip Advent můžete využít v období od 1.12. do 24.12.2017, v prodeji je od 15.11. a je možné ji zakoupit nejpozději 3 dny před cestou v našem e-shopu. Jízdenka má zvláštní podmínky, je vystavená na jméno cestujícího, je nepřenosná (nemůže na ni cestovat někdo jiný) a nelze ji vrátit.

Na vánoční trhy k našim sousedům

Užijte si kouzelnou atmosféru vánočních trhů a adventu u našich sousedů pohodlně vlakem.

Na cestu se vydáte v pohodlí moderních klimatizovaných souprav, které ke svému cíli uhání rychlostí až 160 km/h. Výlet si lze zpříjemnit už na palubě vlaku v restauračním voze. V samotném cíli pak můžete pokračovat ochutnávkou místních specialit. K atmosféře drážďanského adventu patří cukrem bohatě sypaná štola. V Řeznu jsou vyhlášené párky a Vídeň nabízí nefalšovaný schnitzel, jablečný štrůdl, sacher dort ale na samotných trzích především svařené víno nebo punč v originálních hrníčcích. Také Bratislava láká turisty na příjemnou předvánoční atmosféru svými rozsvícenými ulicemi, vánočními stromy a nepřebernými vůněmi a chutěmi slovenských specialit.


Čím dříve, tím lépe

S plánováním adventních výletů neotálejte a jízdenky si kupte včas, protože jejich počet je omezený a v nabídce budou jen do jejich vyprodání. Ale ani pak nemusíte výlet do předvánočních metropolí odkládat. Vedle jízdenek ČD TIP Advent můžete využít i naší celoroční nabídku levných mezistátních jízdenek Včasná jízdenka Evropa.


 


Úvod Aktuality