nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Rumburk

13:14

Krásná Lípa

13:20
13:21

Rybniště

13:26
13:27

Jedlová

13:36
13:37

Svor

13:46
13:47

Nový Bor

13:53
13:55

Česká Lípa střelnice

14:05
14:06

Česká Lípa hl.n.

14:10
14:24

Doksy

14:39
14:40

Bělá p.Bezdězem

14:58
14:59

Bakov n.Jizerou

15:10
15:11

Mladá Boleslav hl.n.

15:20
15:22

Nymburk hl.n.

15:46
15:48

Poděbrady

15:55
15:56

Kolín

16:10

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady DÚK (Rumburk->Jedlová)
  • platí také jízdní doklady IDOL (Svor->Doksy[->Bezděz])
  • platí také jízdní doklady PID ([Bezděz->]Bělá p.Bezdězem->Kolín)
  • spoj IDS [IDOL] (Svor->Doksy)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku