nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Kolín

9:44

Poděbrady

9:58
9:59

Nymburk hl.n.

10:07
10:08

Mladá Boleslav hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

10:35
10:37

Bakov n.Jizerou

10:47
10:48

Bělá p.Bezdězem

10:57
10:59

Doksy

11:16
11:17

Česká Lípa hl.n.

11:33
11:40

Česká Lípa střelnice

11:42
11:43

Nový Bor

11:54
11:55

Svor

12:01
12:02

Jedlová

12:12
12:13

Rybniště

12:22
12:23

Krásná Lípa

12:28
12:29

Rumburk

12:35

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • odbavení cestujících jako ve spěšném vlaku (Nový Bor->Rumburk)
  • platí také jízdní doklady DÚK (Jedlová->Rumburk)
  • platí také jízdní doklady IDOL ([Bezděz->]Doksy->Svor)
  • platí také jízdní doklady PID (Kolín->Bělá p.Bezdězem[->Bezděz])
  • spoj IDS [IDOL] (Doksy->Svor)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku