nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 1127 Praděd

Olomouc hl.n. - Ostrava střed

Aktuální jízdní řád

Olomouc hl.n.

11:05

Hlubočky-Mar.Údolí

11:16
11:17

Domašov n.Bystřicí

11:41
11:42

Moravský Beroun

11:49
11:50

Dětřichov n.Bystřicí

11:59
12:01

Lomnice u Rýmařova

12:06

Valšov

12:13
12:14

Bruntál

12:23
12:26

Krnov

12:51
13:06

Krnov-Cvilín

13:09
13:10

Opava západ

13:27

Opava východ

13:33
13:37

Ostrava-Svinov
vlak nečeká na žádné přípoje

13:57
14:02

Ostrava hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

14:08
14:10

Ostrava-Stodolní

14:13
14:14

Ostrava střed

14:16

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

přeprava spoluzavazadel s možností rezervace místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady ODIS (Moravský Beroun->Ostrava střed)
  • spoj IDS [ODIS] (Moravský Beroun->Ostrava střed)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku