nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

R 1270 Ještěd

Pardubice hl.n. – Liberec

Aktuální jízdní řád

Pardubice hl.n.

11:03

Pardubice-Rosice n.L.

11:06
11:08

Hradec Králové hl.n.

11:23
11:26

Jaroměř

11:39
11:43

Dvůr Králové n.Labem

11:55
11:56

Stará Paka

12:25
12:31

Semily

12:47
12:48

Železný Brod

12:56
13:00

Malá Skála

13:07
13:08

Turnov

13:18
13:20

Rychnov u Jabl.n.Nisou

13:38
13:41

Liberec

13:56

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

přeprava spoluzavazadel s možností rezervace místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou

vlak veze přímý vůz (Pardubice hl.n.->Pardubice-Rosice n.L.)

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • platí také jízdní doklady IDOL (Stará Paka->Liberec)
  • platí také jízdní doklady IREDO (Pardubice hl.n.->Stará Paka)
  • platí také jízdní doklady VYDIS (Pardubice hl.n.->Jaroměř)
  • spoj IDS [IDOL] (Stará Paka->Liberec)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku