nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Os 13304

Suchdol n.Odrou - Budišov n.Budišovkou

Aktuální jízdní řád

Suchdol n.Odrou

9:16

Mankovice

9:22
9:23

Odry

9:30
9:32

Odry-Loučky

9:35
9:36

Jakubčovice n.Odrou

9:39

Heřmánky

9:44
9:45

Klokočov

9:51

Vítkov

10:01
10:02

Čermná ve Slezsku

10:08

Svatoňovice

10:14

Budišov n.Budišovkou

10:24

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku