nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Olomouc hl.n.

10:33

Olomouc-Smetan.sady

10:37

Olomouc-Nová Ulice

10:39

Olomouc město

10:41
10:42

Olomouc-Hejčín
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

10:44

Olomouc-Řepčín

10:47
10:48

Horka n.Moravou
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

10:52

Skrbeň

10:55

Příkazy

10:59
11:00

Senice na Hané

11:06

Náměšť na Hané

11:11

Drahanovice

11:14

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku