nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Os 14069

Litovel předm. - Prostějov hl.n.

Aktuální jízdní řád

Litovel předm.

12:33

Myslechovice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

12:36

Cholina
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

12:39

Odrlice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

12:42

Senice na Hané z.
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

12:45

Senice na Hané

12:48
13:08

Náměšť na Hané

13:12
13:13

Drahanovice

13:16

Slatinice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

13:20

Třebčín

13:23

Kaple
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

13:28

Čelechovice na Hané
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

13:32

Kostelec na Hané

13:36
13:37

Prostějov místní n.

13:43
13:44

Prostějov hl.n.

13:47

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku