nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Vlak je mimořádně v části trasy nahrazen náhradní autobusovou dopravou.

Jaroměř

9:03

Semonice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

9:05
9:06

Černožice

9:08

Smiřice

9:10
9:13

Lochenice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

9:17

Předměřice n.Labem

9:20

Hradec Králové hl.n.
na vlak Sp 1467

9:25
9:37

Pardubice-Rosice n.L.
* Náhradní autobusová doprava

9:49
9:52

Pardubice hl.n.

10:02

* V případě náhradní autobusové dopravy se o možnosti nástupu a výstupu v této stanici informujte u průvodčího. Uvedené zastávky autobusů jsou pouze orientačního charakteru.

Služby ve vlaku

náhradní autobusová doprava, některé služby nejsou v úseku náhradní dopravy poskytovány (Pardubice-Rosice n.L.->Pardubice hl.n.)

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy (Jaroměř->Pardubice-Rosice n.L.)

ve vlaku řazen vůz s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku nevybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku