nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Zürich HB

21:32

Zug(CH)

21:56
21:58

Rotkreuz

22:07
22:16

Arth-Goldau

22:33
22:35

Další stanice
Bellinzona

23:27
23:29

Lugano

23:56
0:00

Mendrisio

0:15
0:16

Chiasso

0:25

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

Poznámky

  • Schweizerische Bundesbahnen SBB; Hilfikerstr. 1, 3000 Bern 65, Switzerland
  • vozy 1. a 2. třídy
  • přeprava jízdních kol v omezeném počtu dovolena
  • doporučená rezervace

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku