nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Sp 1489 Český ráj

Praha Masarykovo n. - Turnov

Aktuální jízdní řád

Praha Masarykovo n.
vlak nečeká na žádné přípoje

8:49

Praha-Libeň
vlak nečeká na žádné přípoje

8:54
8:55

Nymburk město

9:38
9:39

Křinec

9:56
9:57

Rožďalovice

10:04
10:05

Kopidlno

10:13
10:14

Jičín

10:31
10:32

Železnice

10:37

Jinolice

10:42

Libuň

10:45
10:46

Rovensko p.Troskami

10:54
10:55

Ktová

10:57
10:58

Borek p.Troskami

11:00
11:01

Hrubá Skála

11:04
11:05

Karlovice-Sedmihorky

11:07
11:08

Turnov město

11:12
11:13

Turnov

11:19

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • spoj IDS [IDOL] (Jičín->Turnov)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku