nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Bus 1489

Felsberg, Rjterstutz/Aeuli - Chur, Freifeld

Aktuální jízdní řád

Felsberg, Rjterstutz/Aeuli

23:36

Felsberg, Ringelweg

23:37

Felsberg, Kirchenstutz

23:37

Felsberg(CH), Post

23:39

Felsberg, Abzw.

23:40

Felsberg, Emserstrasse

23:42

Chur, Plankis

23:45

Chur, Sommerau

23:45

Chur, Freifeld

23:47

Poznámky

  • linka: 1

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku