nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Bus 1489

Ebikon, Bahnhof - Obernau, Dorf

Aktuální jízdní řád

Ebikon, Bahnhof

15:33

Ebikon, Hofmatt

15:34

Ebikon, Ladengasse

15:35

Ebikon, Löwen

15:36

Ebikon, Schmiedhof

15:37

Ebikon, Schachenweid

15:38

Ebikon, Falken

15:39

Ebikon, Hünenberg

15:39

Ebikon, St. Klemens

15:40

Luzern, Maihof

15:41

Luzern, Maihofmatte-Rotsee

15:42

Luzern, Weggismatt

15:43
15:44

Luzern, Schlossberg

15:44
15:45

Luzern, Wesemlinrain

15:45
15:46

Luzern, Löwenplatz

15:47

Luzern, Luzernerhof

15:48

Luzern, Schwanenplatz

15:50

Luzern, Bahnhof

15:52
15:53

Luzern, Kantonalbank

15:53
15:54

Luzern, Pilatusplatz

15:55
15:56

Luzern, Moosegg

15:56
15:57

Luzern, Paulusplatz

15:57

Luzern, Eichhof

15:58
15:59

Kriens, Grosshofstrasse

15:59
16:00

Kriens, Kupferhammer

16:00
16:01

Kriens, Alpenstrasse

16:01
16:02

Kriens, Schachenstrasse

16:02

Kriens, Hofmatt-Bellpark

16:03

Kriens, Linde-Pilatus

16:04

Kriens, Busschleife

16:05

Kriens, Schappe-Center

16:06

Kriens, Pulvermühle

16:06
16:07

Kriens, Feldmühle

16:07

Obernau, Hammerschmiede

16:08
16:09

Obernau, Stampfeli

16:09

Obernau, Dorf

16:10

Poznámky

  • linka: 1

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku