nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Sp 1573

Kralupy n.Vltavou - Praha-Bubny Vltavská

Aktuální jízdní řád

Kralupy n.Vltavou

11:23

Kralupy n.Vlt.-Minice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:26

Otvovice

11:29
11:30

Zákolany
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:32

Dřetovice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:37

Brandýsek

11:41
11:49

Kladno-Vrapice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:52

Kladno-Dubí

11:55

Kladno-Švermov
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:57

Kladno-Ostrovec

12:01
12:05

Kladno město

12:07

Kladno

12:12
12:15

Hostivice
vlak nečeká na žádné přípoje

12:28
12:29

Praha-Veleslavín

12:36

Praha-Dejvice

12:42

Praha-Bubny Vltavská

12:49

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku