nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Sp 1684 Cyklo Brdy

Praha hl.n. – Blatná

Aktuální jízdní řád

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

8:37

Praha-Smíchov
vlak nečeká na žádné přípoje

8:43
8:45

Beroun

9:15
9:16

Zdice

9:27
9:30

Lochovice

9:38
9:39

Jince

9:47
9:48

Příbram

10:00
10:08

Milín

10:15
10:16

Březnice

10:29
10:39

Blatná

11:10

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku