nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Sp 1685 Cyklo Brdy

Březnice – Praha hl.n.
+6 min

potvrzené
zpoždění

Poslední známá poloha Beroun / příjezd 20.4.2019 18:20

Aktuální jízdní řád

Březnice

17:03

Milín

17:18
17:20

Příbram

17:27
17:30

Jince

17:44
17:45

Lochovice

17:53
17:54

Zdice
vlak nečeká na žádné přípoje

18:02
18:03

Aktuální stanice
Beroun
+6 min
Kolej 6 vlak nečeká na žádné přípoje

18:14
18:15

Praha-Smíchov
Nástupiště 2 vlak nečeká na žádné přípoje vlak může do konečné stanice odjet ihned po ukončení výstupu cestujících

18:44

Praha hl.n.

19:02

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku