nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Sp 1721 Litava

Brno-Židenice - Staré Město u Uh.Hrad.

Aktuální jízdní řád

Brno-Židenice
vlak nečeká na žádné přípoje

7:36

Brno-Slatina

7:41
7:42

Slavkov u Brna

7:56
7:57

Bučovice

8:05
8:06

Nesovice

8:12

Kyjov

8:31
8:32

Kyjov zast.

8:35

Vracov

8:44

Bzenec

8:48
8:49

Veselí n.Moravou

8:58
9:02

Uherský Ostroh

9:06
9:07

Ostrožská Nová Ves

9:11
9:12

Kunovice zast.

9:16

Uherské Hradiště

9:20
9:21

Staré Město u Uh.Hrad.

9:27

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity)

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku