nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Starkoč

12:41

Václavice

12:45
12:47

Náchod zast.

12:51
12:52

Náchod

12:54
13:00

Náchod-Běloves
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

13:03

Velké Poříčí

13:07
13:08

Hronov

13:10
13:11

Police n.Metují

13:16
13:17

Žďár n.Metují

13:20
13:21

Teplice n.Metují

13:29
13:33

Meziměstí

13:42
13:45

Ruprechtice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

13:47

Hynčice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

13:49

Broumov-Olivětín
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

13:54

Broumov

13:58

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • spoj IDS [IREDO] (Starkoč->Broumov)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku