nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Sp 1761

Brno hl.n. - Staré Město u Uh.Hrad.

Aktuální jízdní řád

Brno hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

7:35

Slavkov u Brna

7:59
8:00

Bučovice

8:08
8:09

Nesovice

8:15

Kyjov

8:34
8:35

Vracov

8:45

Bzenec

8:49
8:50

Veselí n.Moravou

8:58
9:00

Uherský Ostroh

9:04
9:05

Ostrožská Nová Ves

9:09

Kunovice zast.

9:13
9:14

Uherské Hradiště

9:18
9:19

Staré Město u Uh.Hrad.

9:25

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku