nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Sp 1907 Renesance

Havlíčkův Brod - Slavonice

Aktuální jízdní řád

Havlíčkův Brod

10:03

Jihlava

10:22
10:23

Jihlava město

10:26
10:31

Kostelec u Jihlavy

10:44
10:47

Kostelec u Jihlavy masna
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

10:49

Salavice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

10:53

Jezdovice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

10:55

Třešť

10:59
11:07

Třešť město

11:09

Hodice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:13

Sedlejov

11:20
11:21

Mysliboř
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:25

Telč

11:31
11:34

Telč-Staré Město
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:36

Radkov
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:42

Slaviboř
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:45

Velký Pěčín
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:48

Malý Pěčín
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

11:51

Dačice

11:56
11:57

Dačice město

11:58
11:59

Urbaneč
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

12:06

Peč
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

12:10

Dolní Bolíkov
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

12:14

Mutišov
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

12:18

Slavonice

12:26

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku