nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Vlak je mimořádně v části trasy nahrazen náhradní autobusovou dopravou.

Marktredwitz

22:18

Arzberg(Oberfr)

22:26

Schirnding

22:30

Pomezí n.Ohří
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání
na vlak Os 20886

22:34

Cheb-Skalka
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

22:39

Cheb

22:43
22:50

Františkovy Lázně-Aquaforum
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

22:56

Františkovy Lázně
* Náhradní autobusová doprava, Výluka

22:58
23:00

Vojtanov obec
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání
* Náhradní autobusová doprava, Výluka

23:07

Hazlov
* Náhradní autobusová doprava, Výluka

23:13


Výluka

23:25
23:27

Selb-Plössberg

23:34

Schönwald(Oberfr)

23:37

Rehau

23:46

Oberkotzau

23:55

Hof Hbf

0:01

* V případě náhradní autobusové dopravy se o možnosti nástupu a výstupu v této stanici informujte u průvodčího. Uvedené zastávky autobusů jsou pouze orientačního charakteru.

Služby ve vlaku

náhradní autobusová doprava, některé služby nejsou v úseku náhradní dopravy poskytovány (Františkovy Lázně->Aš)

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

přeprava jízdních kol jako spoluzavazadel je vyloučena (Františkovy Lázně->Aš)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku

Poznámky

  • Die Länderbahn GmbH; Bahnhofplatz 1, 94234 Viechtach; +4989 5488897-25 (Marktredwitz->Cheb Gr., Aš Gr.->Hof Hbf)
    České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122 (Cheb Gr.->Aš Gr.)
  • pohraniční přechodový bod [D/CZ]: Cheb Gr. 22:33
  • pohraniční přechodový bod [CZ/D]: Selb-Plössberg(Gr) 23:29

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku