nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

SC 240 Pendolino Košičan

Košice - Praha hl.n.

Aktuální jízdní řád

Košice

14:59

Kysak

15:10
15:11

Poprad-Tatry

16:04
16:05

Štrba

16:21
16:22

Liptovský Mikuláš

16:47
16:48

Ružomberok

17:05
17:06

Žilina
vlak nečeká na žádné přípoje

17:51
17:52

Čadca

18:16
18:17

Český Těšín (Czeski Cieszyn)

18:39
18:40

Ostrava hl.n.

19:05
19:07

Ostrava-Svinov
Výluka

19:13
19:15

Olomouc hl.n.
Výluka

20:05
20:07

Česká Třebová

20:44
20:45

Pardubice hl.n.

21:26
21:27

Kolín

21:48
21:49

Praha-Libeň
zastavuje jen pro výstup vlak může do konečné stanice odjet ihned po ukončení výstupu cestujících

22:20

Praha hl.n.

22:27

Řazení vlaku ze stanice

Více zjistíte kliknutím na vůz.

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

povinná rezervace míst

bistrovůz

palubní portál

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

tichý oddíl

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

dětské kino

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku

vlak nečeká na žádné přípoje

Bonusové služby

Omezení provozu na trase vlaku


Trať 271: úsek Přerov - Lipník nad Bečvou

Poznámky

  • Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.; Rožňavská 1, 832 72 Bratislava 3; +421 244 858 188 (Košice->Čadca Gr.)
    České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122 (Čadca Gr.->Praha hl.n.)
  • vlak je provozován jako komerční vlak na obchodní riziko společnosti ČD, a.s. (Čadca Gr.->Praha hl.n.)
  • pohraniční přechodový bod [SK/CZ]: Čadca Gr. 18:23

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku