nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

SC 241 Pendolino Košičan

Praha hl.n. - Košice

Aktuální jízdní řád

Praha hl.n.

6:30

Praha-Libeň
zastavuje jen pro nástup
Výluka

6:36
6:37

Kolín
Výluka

7:08
7:09

Pardubice hl.n.

7:28
7:29

Česká Třebová

8:07
8:08

Olomouc hl.n.

8:48
8:50

Ostrava-Svinov

9:44
9:46

Ostrava hl.n.

9:52
9:54

Český Těšín (Czeski Cieszyn)

10:22
10:23

Čadca

10:53
10:55

Žilina
vlak nečeká na žádné přípoje

11:17
11:19

Ružomberok

12:08
12:09

Liptovský Mikuláš

12:26
12:27

Štrba

12:54
12:55

Poprad-Tatry

13:10
13:12

Kysak

14:05
14:06

Košice

14:18

Řazení vlaku ze stanice

Více zjistíte kliknutím na vůz.

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

povinná rezervace míst

bistrovůz

palubní portál

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

tichý oddíl

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

dětské kino

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku

vlak nečeká na žádné přípoje

Bonusové služby

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122 (Praha hl.n.->Čadca Gr.)
    Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.; Rožňavská 1, 832 72 Bratislava 3; +421 244 858 188 (Čadca Gr.->Košice)
  • vlak je provozován jako komerční vlak na obchodní riziko společnosti ČD, a.s. (Praha hl.n.->Čadca št.hr.)
  • pohraniční přechodový bod [CZ/SK]: Čadca št.hr. 10:46

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku