nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Okříšky

9:17

Hvězdoňovice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

9:21

Stařeč

9:27

Kojetice na Moravě

9:34

Šebkovice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

9:38

Jaroměřice n.Rokytnou

9:42
9:43

Bohušice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

9:46

Moravské Budějovice

9:52
10:04

Vesce

10:10

Blížkovice

10:13

Grešlové Mýto

10:16
10:17

Šumná

10:24
10:26

Olbramkostel

10:32
10:33

Citonice
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

10:38

Znojmo nemocnice

10:44

Znojmo

10:47

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku