nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Aktuální jízdní řád

Praha hl.n.

7:31

Praha-Vršovice

7:35

Praha-Eden

7:39
7:40

Praha-Zahradní Město

7:43
7:44

Praha-Hostivař

7:48

Praha-Hor.Měcholupy

7:51

Praha-Uhříněves

7:54

Praha-Kolovraty

7:57

Říčany

8:01

Světice

8:04

Strančice

8:08
8:09

Mnichovice

8:12

Mirošovice u Prahy

8:15

Senohraby

8:18

Čtyřkoly

8:22

Pyšely

8:24

Čerčany

8:26
8:27

Mrač

8:29

Benešov u Prahy

8:36

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

vlak nečeká na žádné přípoje

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku