nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

EC 270 Metropolitan

Rakospalota-Ujpest - Praha hl.n.

Aktuální jízdní řád

Rakospalota-Ujpest

17:48

Vac

18:05
18:06

Nagymaros-Visegrad

18:18
18:19

Szob

18:28
18:29

Štúrovo

18:40
18:43

Nové Zámky

19:08
19:11

Bratislava hl.st.

20:03
20:10

Kúty

20:47
20:49

Břeclav

21:01
21:07

Brno hl.n.

21:37
21:39

Blansko

21:59
22:00

Letovice

22:16
22:17

Svitavy

22:33
22:34

Česká Třebová

22:45
22:46

Pardubice hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

23:24
23:26

Kolín
vlak nečeká na žádné přípoje

23:46
23:47

Praha-Libeň
vlak může do konečné stanice odjet ihned po ukončení výstupu cestujících

0:18

Praha hl.n.

0:25

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

restaurační vůz

ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy)

vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122
  • cestujícím s platným jízdním dokladem IDS JMK je umožněna přeprava jízdních kol bez povinné rezervace místa pro jízdní kolo (Brno hl.n.->Letovice)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku