nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

EC 279 Metropolitan

Praha hl.n. - Budapest-Nyugati pu

Aktuální jízdní řád

Praha hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

11:12

Kolín

12:00
12:01

Brno-Královo Pole

14:07
14:08

Brno hl.n.
vlak nečeká na žádné přípoje

14:20
14:22

Břeclav

14:52
14:55

Kúty

15:11
15:12

Bratislava hl.st.

15:54
15:57

Nové Zámky

16:49
16:51

Štúrovo

17:16
17:19

Szob

17:29
17:30

Nagymaros-Visegrad

17:40

Vac

17:53
17:54

Budapest-Nyugati pu

18:20

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

do označených vozů možno zakoupit místenku

restaurační vůz

ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V

vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let

úschova během přepravy s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo

přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku nevybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122 (Praha hl.n.->Kúty Gr.)
    Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.; Rožňavská 1, 832 72 Bratislava 3; +421 244 858 188 (Kúty Gr.->Szob)
    MÁV; Könyves Kálmán krt. 54-60, Budapest (Szob->Budapest-Nyugati pu)
  • pohraniční přechodový bod [CZ/SK]: Kúty št.hr. 15:04
  • pohraniční přechodový bod [SK/H]: Szob(Gr)

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku