nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Os 2926

Mosty u Jablunkova (Mosty kolo Jabl.) - Ostrava-Svinov

Aktuální jízdní řád

Mosty u Jablunkova (Mosty kolo Jabl.)

7:07

Bocanovice (Boconowice)

7:11
7:12

Návsí (Nawsie)

7:15
7:16

Hrádek (Gródek)

7:18
7:19

Bystřice (Bystrzyca)

7:21
7:22

Vendryně (Wedrynia)

7:24
7:25

Třinec centrum (Trzyniec centrum)

7:27

Třinec (Trzyniec)

7:30
7:31

Třinec-Konská (Trzyniec-Konska)

7:33

Ropice zast. (Ropica przystanek)
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

7:36

Český Těšín (Czeski Cieszyn)
vlak nečeká na žádné přípoje

7:39
7:41

Chotěbuz (Kocobedz)
vlak nečeká na žádné přípoje

7:45

Louky n.Olší

7:47
7:48

Karviná hl.n.

7:58
7:59

Dětmarovice

8:03

Dolní Lutyně

8:06
8:07

Bohumín

8:11
8:12

Ostrava hl.n.

8:18
8:20

Ostrava-Mar.Hory
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

8:23

Ostrava-Svinov

8:27

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku