nebo registrovat
0 položek 0 Kč

Detail vlaku

Os 2931

Ostrava-Svinov - Mosty u Jablunkova (Mosty kolo Jabl.)

Aktuální jízdní řád

Ostrava-Svinov
vlak nečeká na žádné přípoje

9:34

Ostrava-Mar.Hory
vlak zastavuje jen na znamení nebo požádání

9:38

Ostrava hl.n.

9:41
9:42

Bohumín

9:48
9:50

Dolní Lutyně

9:53

Dětmarovice

9:56
9:57

Karviná hl.n.

10:01
10:02

Louky n.Olší

10:12

Chotěbuz (Kocebedz)

10:14

Český Těšín (Czeski Cieszyn)

10:18
10:20

Ropice zast. (Ropica przystanek)

10:22
10:23

Třinec-Konská (Trzyniec-Konska)

10:25

Třinec (Trzyniec)

10:28
10:29

Třinec centrum (Trzyniec centrum)

10:31
10:32

Vendryně (Wedrynia)

10:34

Bystřice (Bystrzyca)

10:37
10:38

Hrádek (Gródek)

10:40
10:41

Návsí (Nawsie)

10:43
10:44

Bocanovice (Boconowice)

10:47
10:48

Mosty u Jablunkova (Mosty kolo Jabl.)

10:53

Služby ve vlaku

ve vlaku řazeny k sezení vozy 2. vozové třídy

ve vlaku řazeny k sezení vozy 1. vozové třídy

přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)

vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou

Poznámky

  • České dráhy, a.s.; nábřeží L. Svobody 1222/12, 110 15 Praha 1; +420 221 111 122

aktuální poloha vlaku aktuální poloha vlaku cílová stanice cílová stanice
Nástupiště 2/1 nástupiště a kolej VČAS vlak jede včas +8 min zpoždění vlaku

Úvod VlakDetail vlaku